Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-èn kiszakadt az óvszer,23-á...

22-èn kiszakadt az óvszer,23-án vettem be ellaone esemény utáni tablettát, van esély, hogy nem használ?

Figyelt kérdés

Az ovulaciom a kalkulátor szerint 25-èn lett volna aktuális. Hétvégén nagyon hullámzó kedvem volt,gondolom a tabletta miatt. Ma pedig nyákos, fehér folyásom volt, de ezeken kívül más mellékhatást nem tapasztaltam.

Szerintetek van okom aggódni? Tesztelek majd mindenképp bármi lesz ~2 hét múlva.

Köszönöm a segítséget!


2018. nov. 26. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az normális hogy az esemény utáni miatt furcsák a hormonaid, de igen egy pici esély van rá hogy nem hatott de nem valószínű.
2018. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na? Lett valami? Hasonlóan jártam én is. Nem lett mellékhatása, csak már napok óta nem jön meg és folyásom van, legalábbis úgy érzem de nem mindig látszik meg. Még nem tesztelek mert korai lenne de nagyon kíváncsi vagyok, hogy neked lesz-e belőle valami!
2019. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!