Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy mindig van esély a teherbe esésre?

Figyelt kérdés
Értem, hogy a legfontosabb a megfelelő védekezés, nem vitatom, ráadásul a nemi betegségek megelőzése végett is. DE biológiailag viszont akkor sem igaz, hogy egy nő bmikor teherbe eshet. Konkrétan csak a peteérés körüli napokban. Persze tudom, hogy ingadozhat a ciklus, de mondjuk azért az kijelenthető, hogy a menstruáció előtti pár napban elég valószínűtlen a teherbe esés, nem?
2018. nov. 26. 19:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A spontán peteérésről még az a kérdésem, hogy ha megjön, akkor biztosan nem volt a menzesz előtt pár nappal peteérés, igaz? Azaz visszamenőleg nem kell félni, hogy mondjuk megjött normálisan, de mi van, ha előtte pár nappal volt 1 extra peteérés, és majd a köv. hónapban már nem lesz menzesz?
2018. dec. 4. 20:41
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kérdésedre: nekem, amikor várandós lettem, 10 napot késett a menstruációm, de ugyanolyan erősen és hosszan (7 nap), vagy még erősebben jött meg, mint szokott, semmi fájdalom. Problémamentes terhesség volt, az orvos se tudta megmondani, honnan jött a vér. Van, aki egész terhessége alatt végig menstruál, van aki csak egyszer még (nagymamám mindkét gyerekével egyszer menstruált még). Tehát nem, attól, hogy megjött a menzeszed, még nem egészen biztos, hogy nem vagy terhes, bár nem valószínű, és egyáltalán nem tipikus.
2019. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
De bizony megjöhet még simán. Mire a megtermékenyitett petesejt odaér a méhbe, már le is zajlott a menzesz es be tud ágyazódni is akár.
2019. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!