Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil teszten elofordulhat...

X epil teszten elofordulhat hogy a száradási csík rózsaszín?

Figyelt kérdés
Nem jött meg így csinaltam tesztet. Az első negatív lett majd 2 nap múlva megint. 4 nap múlva megint és a 6. napon lett halvány bár egyértelmüen két csíkos. 3 percen belül jött ki és rózsaszín a 2. csík is. Még most 2 nap múlva is rózsaszín. Viszont rá következő nap és ma reggel is csináltam ugyan úgy x epil tesztet és csont negatív egy halvány beméllyedés vagy száradási csík sincs rajta. Mind reggeli elsöből van. Menstruáció nincs se görcs se semmi csak émelygés és hébe hóba mellfájdalom. Most ilyenkor mi van? Nem hiszem hogy rossz lett volna egyből 2 teszt is (ami negativ lett). (Ma már 8 napja késik es az elmult 14 evben miota menstrualok 1x kesett 3 napnal többet akkor pedig terhes voltam)

2018. nov. 27. 13:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Annyira utalom mikor 10-bol 9szer megvalaszolatlanul marad egy tema (pl hogy terhesseg lett e a vege a hasonlo temaju kerdeseknek). Szoval igy megirom nektek aki epp erre jar hogy sajnos tegnap megjott. Ugyhogy volt terhesseg mert lett pozitiv tesztem viszont fel is szivodott. Ha nem tesztelgetek minden nap (vagyis ha pont aznap -keses 6. napjan) akkor arrol sem tudtam volna hogy terhes lettem.
2018. nov. 30. 19:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2018. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!