Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Timit csinálnátok? Csak a...

Timit csinálnátok? Csak a félelem miatt elvetetni?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 éve toxémi, hellp határán 33 hétre sürgősségi császárral született. 24 hetesen találtam meg a világ legjobb orvosát akinek azt köszönhetem hogy idáig is eljutottunk.

Most kiderült babát várok, a gyógyszer ellenére is. Az orvosom biztat, hogy jobban figyelünk, é nincs két egyforma terhesség...ez miatt hülyeség nem vállalni stb..de én félek folyamatosan az jár a fejemben hogy nem akarok meghalni a fiamnak szüksége van rám...mit tegyek? Mit tennétek?


2018. nov. 30. 13:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is hellp-em volt az első kislányommal. Sürgősségi császár, majd 5 nap az intenzíven, aztán mehettünk csak haza. Mindenki jobban lett, hála Istennek. A második kislányom teljesen zökkenőmentesen született. Eppen a korábbi bajok miatt vele ki voltam írva programozott császárra, majd 2 héttel a kiírt időpont előtt teljesen zökkenőmentes megszületett. Kicsi az esély, hogy újra eljön. Figyelj oda magadra, és hidd el, innentől a doki is és a védőnő is jobban figyelnek rád. Velem legalább is így volt.

Emiatt el ne vetesd a picit! Hidd el, tapasztalatból mondom, nem lehet baj! Kicsi az esélye.

Jó egészséget kívánok nektek!

2018. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A terhességi preecclampsia nem feltétlenül ismétlődik, bár van rá esély természetesen. Akinek ismert az előző terhességből ilyen, rá nagyon odafigyelnek már az első trimesztertől. Vannak olyan formái, amik korán kezelve kimondottan enyhe lefolyásúak maradnak. Én láttam sok ilyet most nőgyógyon, jól vannak, bizakodón várják a kicsijüket.

Ha az orvosod, aki jól ismer téged, és akit mi itt a gyk-n nem helyettesíthetünk, bizakodó, akkor szerintem nyugodtan lehetsz az te is. Bízz a dokidban szerintem! :)

2018. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!