Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egészségügyi küret után...

Egészségügyi küret után mikortól lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés
Az orvosomat megkérdeztem hogy mikortól lehet házas életet élni, azt mondta amikor elmúlt a vérzés. Kérdeztem hogy akkor végülis kezeljem úgy mint egy normál menstruációt. Azt mondta hogy igen. Most úgy néz ki el múlott. Akinek volt hasonló beavatkozása mikor próbálkoztak? Vártatok pár ciklust? Esetleg volt akinek így jött össze a baba?
2018. dec. 4. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem hat hetet mondtak, mint szülés után, de négy hetet vártunk nem volt gond már jó rég nem véreztem.
2018. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Három ciklust javasolt a doki. A negyedikben nem jött össze, az ötödikben igen.

Egyébként megoszlanak a vélemények, de én 101%-ig bízom az orvosomban.

2018. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt megkérdeztem hogy nálatok miért votl szükség küretre? Szövettanból derült ki hogy mi volt a baj? Nekem elég vasutak volt a nyalkahartya, doki szerint valószínűleg nincs peteérésem.
2018. dec. 5. 18:52
 4/5 A kérdező kommentje:
*vastag
2018. dec. 5. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is vastag mnyhártya miatt volt küretem áprilisban (az utolsó vizsgálaton már 40 mm volt). A szövettan polipot igazolt. 6 hetet kellett várni a házasélettel. Nálunk azóta sincs baba, a 3. inszeminációm lesz pár nap múlva

2018. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!