Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany hetes lehet a terhessegem?

Hany hetes lehet a terhessegem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma teszteltem pozitivat.

Ahogy rapisiltem ROGTON 2 csikos lett 😍

De van egy kis gondom.

Nem tudom mikor menjek orvoshoz. Volt mar egy terhessegem ezev aprilisaban. Akkor 5+2hetes voltam de nem talalt szivhangot egeszen majusig es Missed AB lett a vege mert nemjelent meg semmi csak ures petezsakom volt es azis osszement a vegere es elkezdtem verezni... :(

Most nemszeretnek tul koran menni.

3napja kesik es az elozo honapban sem volt rendes verzesem. November 4en volt valami kis maszatszeru a wc papiron de egyaltalan nem ver. (Inkabb beagyazodasi verzes volt az :D) oktober 10en volt normal 6 napig tarto verzesem. Szoval ezert nem tudom hogy hanyhetes lehetek. Mikor menjek orvoshoz? Ha kerdezi mit mondjak az utolso menstruacio idopontjara?

Nem szeretnek csalodni megint es ujra a mutoben fekudni :( max ha csaszarral szulok :p

Koszonom a valaszokat! 😊😊


2018. dec. 4. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Minél hamarabb ha ilyen rég menstruáltál. Nagyon sajnálom az előző negatív tapasztalatot, de nem attól lesz egészséges ez a terhesség, ha nem mész orvoshoz korán, bár tökéletesen meg tudom érteni miért nem akarsz még.


Említsd meg a november 4ei barnázást is.


Amúgy vehetsz clearblue digitális tesztet az kijelzi sacc per kb hány hetes vagy :)


Gratulálok és boldog babavárást :)

2018. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod hogy az októberi volt valós menstruáció akkor már elmehetsz, és így ahogy ide leirtad neki is mondd el pontosan :) gratulálok :)
2018. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek! :) holnap kerek idopontot a dokihoz.

Es meg 1 kerdes:

Szerintetek mennyiben befolyasolja a Missed Ab a terhessegemet? Azaz mennyire kell jobban vigyazni magamra mintha nem lett volna mar mutetem? Amig nem megyek orvoshoz lehetunk egyutt a parommal "ugy" ? Meg nem szeretnem elmondani neki 11en lesz a szulinapja es akkorra tervezem a meglepit :))))

2018. dec. 4. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe vennék egy digitális tesztet ami kiírja hany hetes vagy :)
2018. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én is missed ab után most vagyok újra babás :)

Gratulálok!

Én voltam dokinál és kaptam utrogestant. Azon kívül hogy azt mondta ne most kezdjek hegyet mászni meg súlyemeléseket csinálni, és kerüljem a meleg ülőfürdőt minden mehet a megszokott módon. A szex is :)

2018. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gratulalok utolso! 😊😊😊

Megnyugodtam h valoszinuleg mehet majd minden :D holnap kerek idopontot orvoshoz

mennyi idos terhes vagy jelenleg?

2018. dec. 5. 03:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Ma töltöttem a 7. hetet :)

Júniusban a 11. héten sajnos nem találták már a szívhangot úgyhogy sajnos én sem tudok nyugodt lenni de igyekszem pozitívan hozzá állni. Az utrogestant ha barnázol akkor kérd szerintem te is a dokidtól.

Milyen tüneteid vannak?

2018. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaj utolso szoritok nagyon :))

Rad irok Pm ha nembaj. Ott azert csak jobb beszelgetni :)

Tunetem pedig nincs.kis hasszuri de azaz elozonel is volt es azt mondtak h no a mehem... jovohet szerdan van idopontom addig en meggebedek h minden rendben van e.

2018. dec. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!