Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az esemény utáni tabletta...

Az esemény utáni tabletta lehet hatással a későbbi teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amikor már szeretnék babát nehezebben esek teherbe, amiért szükségem volt tablettára korábban.

2018. dec. 9. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos?:( Mert emiatt félek bevenni, viszont kiszakadt a gumi és be kell vennem, de annyira ideges vagyok miatta, hogy mi lesz ha emiatt kesobb baj lesz, hogy az leírhatatlan!!!
2018. dec. 9. 10:36
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem arra a tehetbeesésre sem volt hatása amelyiknèl bevettem 😅
2018. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos. Nem meddőségi tablettát veszel be, hanem esemény utánit....

De ha ennyire nem bízol benne akkor ne vedd be.

2018. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát de ha teherbeeshetek a kiszakadt gumi miatt akkor nyilván be kell vegyem. Mivel még tanulok és nem várhatok babát.

De kb. 4 év múlva szeretnék.

2018. dec. 9. 11:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket, akkor vedd be, ha mindegy, akkor megkockáztathatod, hogy ne.
2018. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Hogy te mekkora paragép vagy. Leírtuk, hogy nem is eshetsz teherbe, hiszen el se élvezett a párod, de csak azért is kell az esemény utáni, oké, vedd be, nyilván nem okoz meddőséget, az abortusz se okoz már manapság, tök mindegy, ha bevetted utána valami más hülyeséget találsz ki amin parázhatsz.
2018. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bevettem, de soha soha többet:(
2018. dec. 10. 08:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs rá hatással, de megkeverheti a ciklusodat. Nekem a tökéletes 28 napos ciklusból 35-40 naposat csinált, de így is azonnal teherbe estem, amikor már szerettük volna :)
2018. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!