Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet mégis terhesség?

Lehet mégis terhesség?

Figyelt kérdés

Elöző menzeszem első napja 09.03. Ciklusaim 33 szokott lenni az escapellet 22-én vettem be.

És a vártnál sokkal hamarabb 28án jött meg, de viszont csak reggel véreztem egy nagyon kicsit és nagyon sötét színe volt.

Ez normális?

Betegtájékoztatón olvastam, hogy jöhet meg hamarabb, de ennyire hamar vagy msnjek ezzel orvoshoz mert lehet hogy mégis babás vagyok? (Escapellen azt írja hogy csak 85%-ban hat.)

Ha veszek tesztet kimutatná már?



2018. szept. 28. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen kimutatja
2018. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Szex után min. 2 héttel tesztelj. Most még nem megbízható az eredmény.

Amúgy meg nem vagy terhes.

2018. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még korai a tesztelés.
2018. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Még is honnan gondolod, hogy nem lehetek az?

Nyavalyás betegtájékoztaton rajta vagy hogy 85%-ban hat.

Másszor mikor történt a baleset és a gyógyszert bevett idő között simán lehet hogy megtermékenyültem, átlagban 2óra kell ehez utána néztem.

A tájékoztaton írja hogy az normális ha pár nappal azelőtt jön meg, de nekem nem pár nappal jött meg hamarabb hanem kb 6-7nappal hamarabb ha nem több. Másszor teljes menzesznek kell lennie én meg kb véreztem egy negyed betétnyit.

Valami csak nem okés, azért kérek segítséget hátha valakinek van TAPASZTALATA ebben az ügyben.

További hasznos válaszokat köszönöm.

2018. szept. 28. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Az escapelle egy kicsit azért felbolygatja a szervezetedet, okozhat köztes vérzést, szerintem nálad is ez lehetett, ez még nem a mensi. Azért egy tesztet csinálj a biztonság kedvéért 1-2 hét múlva, főleg ha nem jön meg rendesen addig, de általában azért ez a gyógyszer hatékony szokott lenni, persze semmi sem 100%-os.
2018. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!