Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti ebben az esetben megtartaná...

Ti ebben az esetben megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés

Elváltam,van egy 5 éves lányom. Az új párommal 6 hónapja vagyunk együtt,és most kiderült babát várok. 5 éve szedem a fog.gátlót,eddig sose volt baj, nem tudom mi történt most. Neki nincs gyerek,szeretne babát,és én is, de nem korai még? Alig ismerjük egymást.

Ti hogy döntenétek?

Lakás,kocsi,munka,fizetés van,nem ez a része a gond.

32/N


2018. dec. 10. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Most tudom, hogy nagyon le leszek értékelve megint, de szerintem akinek már van gyereke és el is vált, az nem vállal be egy 6 hónapos kapcsolatra gyereket.
2018. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
73%
Így biztos vagyok benne, hogy meg.
2018. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Először beszéld meg vele is. Szerintem ha ő rábólint nincs akadály.A másik kislány se kicsi, szóval nem gondolom, hogy baj lenne belőle. Ezt a pároddal beszéld meg, majd vele is döntsd el.
2018. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha hosszú távra tervezel vele, szereted, jó a kapcsolatotok, ő is szeretné, akkor 32 évesen nem sokat gondolkodnék az igenen. Ha nem bízol benne, a kapcsolatotokban, az érzéseidben, akkor meg nem, de azzal is számolni kell ebben az esetben, hogy a férfi lelép emiatt.
2018. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
megtartanám, mivel ő is szeretne és majd te is, nem vetetném el, mert mi lesz ha utána már nem sikerül a baba, az ab-nak lehetnek szövődményei.
2018. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha mindketten azt érzitek hogy stabil a kapcsolatotok, bíztok már egymásban és nem lenne akadálya a babának akkor megtartanám. De szerintem mindenképp le kellene ülni a pároddal megbeszélni/átbeszélni a dolgokat.
2018. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Nem ölném meg a gyerekem, mert 6 hónapra csináltuk meg, 12 vagy akármennyi helyett.
2018. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Én megtartanám.
2018. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Jol megvagyunk, leültünk beszélni, ő szeretné a babát, megtartaná. Én vagyok aki félek tőle. Nem akarok két gyereket egyedül nevelni,ha nem sikerül ez se.

Csalódtam a férfiakban, a kapcsolatokban, rossz tapasztalatom van....

2018. dec. 10. 18:12
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

3 éves volt a lányom, mikor szétmentünk az apjával (10 éves kapcsolat, ahol 6 év után jött a gyerek, tervezetten.)

Igen szar tapasztalatokat szereztem utána én is.

Aztán 6 éves volt a lányom, és 3 hónapja tartott a kapcsolatom, mikor kiderült, hogy babát várok. És mégcsak meg se volt mind az, amit leírtál. De az apja (aki 3 évvel fiatalabb nálam) akarta. És én is. Fel sem merült, hogy elvetessük. A nyáron múlt 2 éves, és azóta van egy 4 hónapos húga is.

2018. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!