Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progesterone miatt késhet a...

Progesterone miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

Másfél hete szedem a progeszteront.

Nem jött meg úgyhogy teszteltem. Halványan pozitívat mutatott. 2x is!

Ez már biztos terhesség? Vagy a progeszteron miatt késik? Azért is kérdezem mert semmi tünet nincs terhességre... A teszten kívül...



2018. nov. 22. 09:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért kapsz progeszteront? Kaptál e bármi mást pl. tudoreoesztot? Mikor kene megjonnie? Önmagától a progeszterontol nem lesz pozitív teszt, de nem is jön meg a menstruaciod.
2018. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Azért hogy segítse a megtapadádt. Mást nem szedek.

Tehát... Ha most tegyük fel beágyazódott a petesejt és persze nem jön meg. De ha felszívódna azt se venném észre mert nem jön meg a progesterone miatt... Majd csak uh-n közölnek hogy ne szedjem tovább mert nincs baba?

2018. nov. 22. 09:26
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

ha van pozitív teszted, abba ne hagyd!

Amíg szeded a progit, eleve nem jöhet meg, hiszen annak megvonása idéz elő vérzést.

Viszont most segít, támogatja a terhességet. Menj orvoshoz, beszélj vele, mert az is lehet, hogy emelni kell az adagon!

2018. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták. Irány a doki, ez nagyon jó jel. És eszedbe se jusson abba hagyni. Szorítok :)
2018. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen, de pozitív tesztet nem okoz. Ha pozi a teszt, akkor szedd tovább a profit, 2 nap múlva ismételd a tesztet. KB 2 hetes késésnél meg irány a doki. Addig felesleges, úgy se lát semmit.
2018. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, mondta hogy kérjek Uh-ra időpont és mikor felhivtam őket és lecsesztek hogy mit akarok ilyen korán... Még csak négy napja késik, úgyhogy valóban nagyon az elején vagyok. Két hét múlvára van időpontom.

De nagyon reménykedem, mert már jó ideje szeretnénk.

Ráadásul ez az első hogy pozitív lett a teszt!

2018. nov. 22. 14:08
 7/19 anonim ***** válasza:

ó, ilyenkor áldom az eget, hogy nálunk nem külön uh van, hanem az orvos csinálja a nőgyógy rendelőbe.


ha a doki azt mondta, hogy kellene UH, akkor szerintem az nem 2 hét múlva kellene. Mi az, hogy lecsesznek? Szerintem nem tették volna zsebre, amit tőlem kapnak.


Már bocs, de 2 hét ilyenkor nagyon sok, és baromira nem mindegy, hogy mennyi progit szedsz.

én (számítások szerint, mert csak hőhöz tudtunk PÉ-t számolni) a "nem várt" előtt cca 4 nappal voltam először uh-n. Igenis volt felritkulás, látható volt a terhesség (nagyon halvány pozi teszttel), és bizony másnap már az osztályon feküdtem, a következő 2 hétben (amikor kb te először mennél uh-ra) 6 uh készült, gyógyszereket szedtem, figyeltek rám...

2018. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miota szeded a progesteronet?
2018. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves 7.hozzászoló! Mond már el hogy neked ki a dokid! :D

Magán rendelesre járok eredetileg. Bár legutóbb a kórháznál voltam, onnan küldtek el Uh-ra. Az uh-s nő meg tényleg rám förmedt, hogy még mit a francot gondolok, hogy mi fog látszódni?!

Az a bajom hogy mindenki azzal jön hogy túl korán van bármit is csinálni...

2018. nov. 22. 18:01
 10/19 A kérdező kommentje:
Már két hete szedem a progeszteront
2018. nov. 22. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!