Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek mégis terhes?

Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal óvszerrel védekeztünk amikor szexeltünk, viszont a menzeszem késik (4 nap) ami nem szokott mindig vagy pontosan vagy hamarabb jön. Nem ért semmilyen nagyobb stressz vagy hasonló dolog ami befolyásolná. Rosszul vagyok folyamatosan hányingerem van máskor pedig megennék akármit, fáj a fejem és szédülök. A tünetek miatt nem aggódtam egészen addig amíg nem jött meg.Csináltam teszteket de azok negatívak lettek.

2018. dec. 11. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj minden nap tesztet amíg nem jön meg. Esetleg kérj időpontot dokihoz meg gondolkozz valami kiegésztő védekezésen, hogy ne kelljen máskor parázni.

De elvileg nem lehet baj, az óvszer eléggé megbízható, ha jól használjátok.

Ha sérül, szakad, akkor azt észre vettétek volna.

2018. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes,csak késik a menstruációd.Nem vagyunk gépek,ne mondd már,hogy neked minden hónapban napra pontosan jön meg..

Ha 4 napos késésnél csináltad a teszteket és negatív,akkor nem vagy terhes,szinte 100%.

2018. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első alkalom volt? Ilyenkor gyakori, hogy sokat késik.

Nem vagy terhes. Hormonális okból késik, azért is vagy rosszul, de ha a teszt negatív, akkor nem vagy az.

Egy-egy késés belefér az egészséges ciklusba.

2018. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem első alkalom volt, és azért nem gondoltam szokásosnak hogy késik mert akármilyen furcsa és tudom hogy nem ez a megszokott de tényleg pontosan szokott jönni már közel 10 éve menzeszelek és még sosem volt olyan hogy késik.
2018. dec. 11. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor sem hinném,hogy terhesség áll a dolog mögött.De ha az megnyugtat,akkor csinálj még egy tesztet pár nap múlva.
2018. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!