Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most negativ vagy pozitív?

Ez most negativ vagy pozitív?

Figyelt kérdés

[link]


Életemben eloszor csináltam ilyen tesztet, orvosi javaslatra. Nos a használati utasitas szerint, ez negatívnak minosul, de kíváncsi vagyok tapasztalt véleményekre. Köszönöm.


2018. dec. 11. 21:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Te csak ne aggodj az én anyagiaim miatt. Koszi
2018. dec. 11. 23:17
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

2 naponta érdemes és igen akkor van a legnagyobb esély amikor van az ovuláció akkor kell legyen két egyforma csíkod. Ezt csak úgy fogod tudni ha tesztelsz minden nap amikor termékeny időszakod van. Nekem pl 14-16 nap az ovu

Bár mondjuk én nem használok tesztet de akkor 13-14Naptol kezdenek tesztelni

2018. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én elkezdtem ma.
2018. dec. 11. 23:36
 14/21 anonim ***** válasza:
Mikor múlt el a mensesed az utolsó? Mert ez a csik lehet halványodni fog lehet erősödni mert nem tudni mikor van az ovu
2018. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Csak tanacs volt az olcsobb teszt, nem kell parasztnak lenned. Ha ennyire okos vagy, tudhatnad, ha csilivili teszted negativ.
2018. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Most szombaton múlt el.

a pénz nem számít a gyerekem szempontból nézve. Mindent meg teszek érte, a pénz nem számít. Es amugysem olyan drágak ezek a tesztek. Nem Magyarországon élünk!

A legyegre visszaterve akkor még tul korai a tesztelgetes nem? Beledilizni se szeretnék ebbe. Fogalmam sincs hogy mikor lesz ovuláció, sose érzem meg a datumok sose jönnek be, hiába vezetem a naptár at több éve, sose pontos, összevissza van. Orvos szerint minden rendben, higgadjak le, nem kell szedni semmit vitaminok kívül, bizzuk a természetre.pf

2018. dec. 12. 00:44
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha ennyire osszevissza van erdemes egy honapot vegigtesztelni, h megtudd mi van, van-e egyaltalan. Nekem is rendszertelen volt, ezert igy kezdtem, utana mar nagyjabol tudtam mi van. Ezert vettem olcsobb tesztet, mert azert ez kb 20 tesztet jelent/ho.
2018. dec. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen ezt végig fogom tesztelni, hogy megneztem mi van. Bár a mai napot ugyanúgy a holnapit fölösleges ék tartom hogy tesztelek, mert ilyen korán biztos hogy nincs semmi, az tényleg csak pazarlas lenne, mert csak most mullott el a menzesz igazából. Pénteken csinálok újra.
2018. dec. 12. 05:36
 19/21 anonim ***** válasza:
Remelem elkapod az ovut☺️
2018. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Én is remélem. Mert már nagyon szomorú vagyok hogy nem jön ossze
2018. dec. 12. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!