Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi-Lab tesztel tegnap este...

Medi-Lab tesztel tegnap este halvany pozi. Mennyire biztos ez?

Figyelt kérdés

Rengeteg rosszat olvastam es hallottam errol a tesztrol, de nalunk a gyogyszertarban sajnos csak ezt a tesztet arusitjak. Mi a tapasztalatotok rola? 1 hete kesik a mensim, de semmi mas terhessegre utalo tunetem nincs. Tudom ezesetben akkor ujra kell tesztelnem, ugyis dolgunk van videken, akkor veszek ott masik tesztez es reggeli vizelettel megismetlem.

Okozott mar nektek is csalodast ez a teszt, hogy halvany pozitiv lett es megsem volt baba?


2018. dec. 13. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2018. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mindenkepp holnap masikat tesztelek masik teszttel.
2018. dec. 13. 13:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt.
2018. dec. 13. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Képed van róla?
2018. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azert szerintem barmit is ir a csomagolason, markatol fuggetlenul, reggeli elso pisibol kell csinalni, az a biztos
2018. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Masfajta th teszttel holnap reggel ujra tesztelek.
2018. dec. 13. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

A mostani terhességemet Medi-lab teszttel tudtam meg. Szerintem abszolút megbízható.

Az enyém ilyen lett:


[link]

2018. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!