Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptemberbe műtöttek (kukucsk...

Szeptemberbe műtöttek (kukucskálos műtét volt) Találtak több mioba göböt, segitenétek?

Figyelt kérdés

ma vissza mentem a dokihoz egy uh elettel és kiderűlt hogy nem zsugorodott az esmya gyogyszertől amit 3hónapig szedtem :( de azt mondja h annyira kicsik a miomák h essünk neki ma a baba gyártásnak.leírom a minden méretet ami a papiromon van..kérlek segítsetek!mi a ti véleményetek?nagynak számít vagy hihetek a dokinak!?

Írom a méreteket:

Uterus afv-ben76x39x46mm.fundusábanjobb oldalon19x17x17mmés a baloldali tubasarok közelében:15x18x17mm-esm

Hátsó falában11x11x13mm-esvalamint néhány apró miomagóc látható

Bal ovárium26x20x21mm

Jobb ováriu:39x26x25mm.efelszinén 18mm-esdominans foll ábrázolodik

Na leírtam a konkrét keletemet,kérlek ha tudodtok írjatok valami bíztatót,vagy kemény véleményt!!

Tudtok segíteni?


2018. dec. 14. 13:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
azt nem értem h domináns foll,de ahogy olvasgattam,az egy tüsző?most kell baba projektezni nem?
2018. dec. 16. 10:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát mivel ez egy jó 2 napos lelet, ezért megpróbálhatjátok, de ne csalódj ha ebből már nem lesz semmi.
2018. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi :(
2018. dec. 16. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!