Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok ki nem várja 25. ere?

Csajok ki nem várja 25. ere?

Figyelt kérdés

Csajok letezik az hogy 5 nap eltetével az ovu utan erzem a beagyazodas jeleit?

Ki van még igy?

Izguljunk egyutt!

Kinek mien a varakozasa?


2018. dec. 16. 18:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én 24-re nem várom. Ez a 12. hónap,hogy probalkozunk,második baba lenne az első 6 hónap után sikerült . De próbálom nem bele élni magam.. :)

Drukkolok mindenkinek hogy pozitív legyen a teszt s legyen csodálatos karácsonyi ajandekunk. :)

2018. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ensem vezetem a hőm egyebkent...Fura de en megereztem az ovulaciotis es a beagyazodastis... nekem a 2. Baba lenne/lessz :) deukkolok mindenkinek!!!!
2018. dec. 17. 16:47
 13/22 anonim ***** válasza:
Hányadik hónapod kérdező?
2018. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem is a második baba lesz/lenne. En is mindig erzem az ovulaciot, es első babánál en is ereztem hogy összejött bar pontosan a beagyazodas nem. De voltak tuneein amik nem tipikus terhes tünetek. Mivel viszont azelőtt sosem volt egyik sem igy gyanitottam hogy baba es ugy is lett.

Viszont en vezetem a homet mert fogamzásgátló abbahagyasa után vagyok es kiváncsi vagyok hogy tenyleg van-e ovulaciom amikor ugy erzem.

H

2018. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Kerdezo vagyok ez a 2. Probalkozos honap...de remelem mar ottvan a kiss csepseg es vegre nemkell tovabb probalkozni....
2018. dec. 17. 21:22
 16/22 anonim ***** válasza:
Én 23ára nem várom, második hónapja próbálkozunk de szerintem most sem jött össze, mert nem tudtunk időben együtt lenni, titkon kicsit reménykedem, de ha nem, akkor legalább lesz egy laza szilveszter és a következő hónap új esély :)
2018. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Csajok, ti mikor fogtok tesztelni?
2018. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én gondolkodom hogy karácsony reggel megpróbáljam e, de folyamatosan meggondolom magam.

Irtam ki kérdést a hogorbemmel kapcsolatban, kicsit zavaros mert ket alkalmazást használok es az egyik 15. a másik meg 18.napra húzta be az ovut.

Ha az első a jo akkor elvileg mar tesztelhetnek, ha a második akkor viszont nagyon korai. Ugyhogy nem tudom.

Ti?

Ki hogy érzi magat?

H

2018. dec. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok ki hogy érzi magát? Mikor teszteltek?
2018. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos megjött, de majd a következő hónap :)
2018. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!