Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Van aki nem várja...

Csajok! Van aki nem várja október utolsó heteire?

Figyelt kérdés

Mi már kerek 8 hónapja próbálkozunk az első babával.


Az utolsó ciklusom kicsit elcsúszott valamiért, így nem tudom pontosan mikorra várom de van egy jó kis naptáram ami általában napra pontosan megadja a következő menstruáció időpontját és aszerint október 29-re nem várom.


Szeretnék olyan emberekkel beszélni akik szintén most nem várják, izguljunk együtt :)


Szóval?!



2017. okt. 10. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/131 anonim válasza:
Én holnaputánra nem várom... 2eve próbálkozunk :(
2017. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/131 anonim ***** válasza:
Jelen! Oktober 19-re nem varom. Nekunk is 8. probalkozas, tesot szeretnenk, de nagyon. Voltak mar pozi tesztjeim, de sajnos nem sikerultek, megjott. Igy most ujra remenykedek. :)
2017. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/131 anonim ***** válasza:
100%
Október 29-ére nem várom! Második baba, harmadik próbálkozós hónap. Sajnos szeptemberben volt egy kémiai terhességem, menzesz előtt 4 nappal teszteltem pozitívat, majd aztán naponta folyamatosan halvány tesztek, voltam vérvételen, egyre csökkenő hcg, majd 2 nap késéssel megjött, nagyon rossz volt ezt átélni, úh én most tuti, hogy nem tesztelek előbb. Remélem, sikerül mindenkinek ez a hónap!
2017. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/131 anonim ***** válasza:

Én 27-ére nem várom!

Mi csak 5 hónapja próbálkozunk de nagyon remélem hogy hamar összejön :)

2017. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/131 anonim ***** válasza:
92%

Október 19-ére nem várom. Ez a második hónap, hogy a második babával próbálkozunk. Remélem hamarabb összejön, mint a lányunk. Rá majdnem 4 évet vártunk.

Sok sikert mindenkinek! ;)

2017. okt. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/131 A kérdező kommentje:

Drukkolok nektek! :)

Ez s kémiai terhesség olyan rossz lehet. Én még soha nem teszteltem pozitívat de teljesen kiakadnék ha ez történne velem. Én az első pozi tesztem után akarva-akaratlanul is elszállnék. Biztosan nagyon örülnék neki. Aztán meg...


Így is már kicsit csalódott vagyok, hogy elrepült ez a 8 hónap és még mindig sehol semmi. Úgy érzem, hogy ez a hónap sikeres lesz de igazából meg fogalmam sincs. Az utóbbi pár hónapban nem érdekelt már annyira, nem izgultam rajta aztán most megint kezdődik.


Egyébként ti éreztek magatokon valami "furcsát"?

2017. okt. 11. 08:38
 7/131 Dittte ***** válasza:
Én október 22. környékére nem várom. Ez a második konkrét hónapunk. A fiamnál a második védekezés nélküli hónapban terhes is lettem. De akkor abszolút nem folalkoztunk a dologgal, nem számoltam, nem volt "kötelező" együttlét, hanem minden ment a maga természetességében. Most így lassan 7 év eltelte után már kicsit más a helyzet. Nagyon "tervezek", számolok. Az ovum meg szoktam érezni, olyankor alhasi feszítő érzés, némi görcs jelzi. Most is így volt szombat kora este kezdtem érezni, de csak vasárnap reggel voltunk együtt a párommal. Illetve előtte minden nap. Nem tudom, hogy nem e volt késő ez már? Vagy a fájdalom a tüszőrepedést jelzi és az ovu az hajnalban történik meg? Mert akkor a másnap reggeli akció viszont jókor volt. :-) .....áh, na erről írtam feljebb, a rágörcsölés..... Rendeltem a vateráról tesztet is, vannak vele tapasztalatok? Mikor érdemes ellőni az elsőt? :-)
2017. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/131 anonim ***** válasza:

Sziasztok, en is kb okt vegere nem varom bar most meg az ovut varom :) 5. Probalkozos honap.


Utolso, terhessegi tesztet eleg a nemvart napjan, ha nem jon meg. De van aki mar 9.dpon pozit tesztel erzekeny teszttel, de utana meg barmi lehet ahogy itt egy hozzaszolo irta.

2017. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/131 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nekem is minden honapban pozi tesztjeim vannak, egesz gyujtemeny fotokon. Es mindig megjon. Most hatha nem. Elvileg 9. dpo-n vagyok. Reggel x-epilt ellottem, megszallot vagyok. 😄 Valamicske masodik vonalacska mint ha alakulgatna rajta, de ezt csak en vonalkereso szemem latja. Nagyon bizok benne en is. Jelentkezzetek majd!
2017. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/131 anonim ***** válasza:
84%

2-es válaszoló, ti az első babára próbálkoztok? Csak azért kérdezem, mert lehet, h a megtapadással van gondod, ami viszonylag jól orvosolható. Ha már van gyereked, akkor lehet, h mégsem ez a gond. Ezt csak azért írom, mert azt olvastam, ha gyakran előfordul ilyesmi (pozitív tesztek, majd menzesz), akkor érdemes utána járni (pl 21. napi hormonsor).

3-as voltam

2017. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!