Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a termékenységet...

Befolyásolja a termékenységet a sűrű maszturbálás? Nem hagyni időt a spermiumoknak

Figyelt kérdés

Párommal babát szeretnénk a nő dokim azt javasolta hogy minden 2-3nap ajánlott együtt lenni.

Ez meg is van kb minden 2nap.

De a párom közbe maszturbál mikor nem vagyunk együtt!

Vagyis úgy kell el képzelni hogy na együtt vagyunk holnap meg nem de a párom akkor is kielégíti saját magad aztán holnapután velem van aztán megint magát aztán velem és így megy már régóta.

Szóval egy nap se telik el úgy hogy pihenni hagyná a spermiumokat!



2018. dec. 17. 07:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Akkor okoz gondot, ha amúgy is gyengébb a spermája. Nem hiszem el, hogy felnőtt férfi egy napot se bír ki. Mi lesz vele, ha veszélyeztetett terhes leszel, és 6 hétig szülés után?
2018. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hollófernyiges ***** válasza:
97%
Nyilván alacsonyabb így a spermiumszáma.
2018. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Elvileg nem tesz jót a spermák minőségének. Ha ennek tudatában is veri, akkor nem akar ő eléggé még babát.
2018. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen embertől inkább gyereket se akarnék,aki 1 napot nem bír ki faszverés nélkül...
2018. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Elmondása szerint nagyon akar babát jobban mint én mivel ő hozta fel a gyerek témát!

De mivel nem jön össze a baba már kb 1 éve így én már dokinál is voltam.

De ő nem akar oda se menni csak nekem nyafog hogy miért nem jön a baba.

És nem rég eszembe jutott hogy talán az lehet a gond amit írtam is!

És mikor mondtam neki úgy tett az lehet de akkor hogy legyen mert ő nem hiszi hogy ki birna néhány napot vagy hetet.

Valamit volt hogy este masztizot és más nap reggel velem volt utána este megint állt neki.

2018. dec. 17. 12:11
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Es ennek akarsz szulni?
2018. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezeled ezt a maszturbálós dolgot mintha tök természetes lenne, pedig nem az. Én ilyen embernek nem szülnék.
2018. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Eleinte csak néha eset még de most úgy veszem észre hogy folyton párom szerint csak 3naponta csinálja de én nem úgy veszem észre!

De miért a ti párotok nem szokott vagy ha van itt férfi?

Úgy vagyok vele ha ilyen nagy az igénye inkább maszturbáljon mint csaljon vagy?

Nem tudok mit tenni..

2018. dec. 17. 20:26
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálás helyett inkabb legyetek egyutt naponta. Ha egy ferfi rendesen ki van elégítve nem maszturbál 2 naponta , mint egy tinifiú. Szerintem gondold át újra
2018. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Williamspear ***** válasza:
100%
A spermiumszám feleződik, az agyterfogat hatvanyosán csökken!
2018. dec. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!