Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több császár után lehetséges?

Több császár után lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kérdésem azért ebbe a kategóriába is rakom, mert talán ezt olvassák a legtöbben. :) Két császárom volt, a másodikoknak sajnos szövődménye is lett, de szerencsére ebből helyre jöttem. Viszont szeretnénk majd még egy babát, az orvosom belső heg vizsgálatot javasolt. Akik voltak, mesélnétek mi történik pontosan, illetve nálatok hogy alakult? Bár van már két egészséges, nagyszerű gyermekem, a férjemmel nagyon vágyunk egy harmadik babára. Köszi, ha válaszolsz.

2018. dec. 18. 20:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Értem én, én is elköttetem magam, már ha lehet harmadik babám. De még mindig nem a kérdésemre kaptam választ, a heg vizsgálatról. Mindenki hadd döntse el maga, hány gyermekkel boldog és teljes az élete.
2019. jan. 4. 10:26
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem mondta hogy kottesd el magad. Én csak azt írtam hogy minek kockáztatni egy harmadikat ha már van ketto egészséges. Lehet beteg lenne, komplikaciok te elected is veszelybe kerülnek, aztán lehet vetélés is lenne a vége mert kihordani se birnad. De én felolem szulhetsz tizet is, majd esetleg egy nyitott hasi servvel.
2019. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, Te esküszöm nem vagy normális. Eddig próbáltam tisztelettel beszélni, hiszen nem érthet mindenki egyet, de már nem érdekel. Nem erre irányult a kérdésem, és hidd el én!! Fogom eldönteni, hogy mikor köttetem el magam, vagy szülők-e még egy babát! Az ilyen okoskodó, megkeseredett, mindent tudó,0 empátiával rendelkező emberektől herótom van. A kérdésre nem tudja a választ, de osztani az észt a semmire az nagyon megy. Köszönöm a válaszaidat, de nem kell több.
2019. jan. 5. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!