Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie a mensimnek, de nem jött. Ma negat8vat teszteltem. Lehet, hogy meg korai volt, vagy biztos nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Reggeli első vizeletből teszteltem, X-epil teszttel. Semmi tünetem nincs, csak kicsit néha görcsölget a hasam. A ciklusaim mindig pontosak. Ha terhes lennék, már pozitívat mutatott volna, ugye? :/
2018. dec. 18. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha terhes lennél már a tesztnek kikéne hogy mutassa de azert varj vele 1-2 napos es tesztelj ujra :)
2018. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor volt peteèrèsed.

Ha kicsit később, akkor lehet hogy összejött.

Két naponta tesztelj. Ha egy hét és negatív teszt mellett is késik, akkor doki. Ha meg pozitív, akkor is doki, csak akkor ráérsz még 2-3 hétig. :)

2018. dec. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire pontos a ciklusod. Nekem mindkét gyerek heteket csúszott, kb sosem középidőben ovulálok. A nagy 2, a kicsi 3 héttel később fogant, így mutatta ki a teszt is.
2018. dec. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nrkem elmaradt memsi után a 4.nap mutatta ki a na már 4,5eves kisfiamat. Úgy hogy még lehetsz terhes. :)
2018. dec. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is késik már 4 napja, negatív a tesztem.

De neked még hogy korai volt. Szertnétek babát?

2018. dec. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mikor volt ovud? Nekem 14 napos lutealissal nemvart napjan mar leugrott a csik a tesztrol. Nemvart napjan altalaban mutatja.
2018. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindig pontos a ciklusom. 4én volt ovum
2018. dec. 19. 09:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor mar pozit mutatna....
2018. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi lehet akkor az oka, hogy nem jön meg? Mennyi kimaradás után kell orvoshoz fordulni?
2018. dec. 19. 13:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel azt írod pontos mindig, én egy hét után mennék dokihoz ha addig negatív.
2018. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!