Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális terhességi...

Clearblue digitális terhességi tesz?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam, nem is jött meg (még ma sem), nincs is "megjövős" tünetem.Ma hajnalban csináltam egy clearblue digitális tesztet ami negatív lett.Olyan kérdésem lenne azokhoz akik ezt a fajta tesztet használták, hogy lehet még baba?Vagy már esélytelen?Sokat olvastam erről a tesztről, hogy milyen érzékeny, szóval gondolom már nem sok remény van a babára.

2018. jan. 3. 09:36
 1/9 A kérdező kommentje:
* t lemaradt a kérdésben.Sorry 😊
2018. jan. 3. 09:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 5nappal a nemvárt után használtam, akkor pozitiv volt és 2-3 hetet irt a fogamzásjelzője. Szerintem már mutatnia kellett volna legalabb az 1-2 hetet, de amig nem jön meg az esély megvan.
2018. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem pár napos késénél mutatott 1-2 hetet
2018. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nemvart utan egy nappal mutatott 1-2 hetet. Meg van remenymog nem jon meg.
2018. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Második gyerkőc lenne, de még ezt a tesztet soha nem használtam.Azt elfelejtettem viszont írni, hogy az első terhességemkor 4-5 napos késésnél volt alig látható, extra halvány csík és a nem várthoz képest kb. 2 hét múlva volt szép erős két egyforma csíkom.Na mindegy, majd meglátjuk.Ha nem most, akkor majd a következő hónapban siker lesz.Legalább is remélem 😊
2018. jan. 3. 09:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem mensi elott 3 nappal pozitiv lett a digitalis, masik terhessegnel szinten a nem vart elott 1-2 nappal.

Az is lehet, hogy nem kozepidoben ovulaltal.

Nem tudom, hogy maskor szabalyos-e a ciklusod, vagy szokott-e kesni, de amig nem jon meg van remeny, par nap mulva tesztelj ujra.

2018. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!😊18-19 vólt ovum (teszttel figyeltem) és 32-33 naposak a ciklusaim.
2018. jan. 3. 10:22
 8/9 A kérdező kommentje:
*volt
2018. jan. 3. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem várt előtt 4 nappal pozit mutatott. Nem várt előtt 6 nappal negatívat. Akkor már a 10es érzékenységű tesztek (one step) azok már halványan pozik voltak.
2018. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!