Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet terhesség?

Ebből lehet terhesség?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együttlétkor gumit hasznàlunk. Ovuláció előtti nap voltunk együtt, gumival, ami nem szakadt ki, semmi baja nem volt (ellenőriztük), de mielőtt felvettem a gumit picit kézzel segítettem, hogy merevebb legyek, félek a gumira került előválladék a kezemről mikor feltettem. 3nap múlva kellene neki megjönni, de most nagyon fél hogy baj lesz és már én is. Szerintetek?

A rendes válaszokat köszönöm.



2018. nov. 13. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2018. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Én eleve nem tartottam tőle, de nem tudom most hogy pár nap van a mensiig nagyon ráparázott, és sikerült szegénynek engem is beijesztenie.
2018. nov. 13. 11:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Áhh, ettől nem.


A gumi eleve be van vonva spermaölő szerrel.

2018. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kőszi.


Én úgy tudom hogy régebben volt a fehér lifestyles (már nem kapható) meg egy vagy 2 durex spermiciddel, de a többi sima sikosítóval van bevonva. A mienk nem azzal bevonva, csak sima sikosítóval.

2018. nov. 13. 11:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló szitu van most.

A legjobb amit tehetsz hogy megnyugtatod őt, mert ha késni fog az idegesség miatt az még szarabb lesz, akkor milyen ideges lesz....

2018. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Ja, próbálom.


Amúgy már 2-3 napja szúrkál neki a petefészke, meg a hasa fáj néha pár percig, meg néha a dereka fáj, de az valszeg nem az miatt. Plusz azt mondta folyása is van. És idegeskedik mert mensi előtt is normálisak ezek, de terhességre is utalhatnak elvileg. Aztán még ott van az is hogy van akinek megjön a vérzése baba mellett ugyhogy ha meg is jön és elmúlik egy tesztet azért csinál.

2018. nov. 13. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Ettől nem terhes, de a saját dolgotokat könnyítenétek meg, ha elolvasnátok mitől eshet az ember teherbe, mielőtt szexelni kezdtek. Nem olyan bonyolult.

A stressztől is késhet néhány napot.

2018. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Igen, azért igyekszem őt nyugtatni.


Ellenben több helyen olvastuk mitől lehet teherbe esni és írtó ellenmondásos dolgok vannak fent mèg olyan oldalon is hogy web beteg meg házi patika meg nőgyógyászok oldalai stb.

Én úgy tartom hogy a legnagyobb esély akkor van mikor ovukor beleélvez a srác a csajba. De ugye a óvszer reklámokból is az folyik hogy az előválladék. Tudom hogy análtol és oráltol nem lesz terhes. Viszont az pl ellenmondásos szituáció, hogy a nemi szervre élvez a pali. Vagy az előválladékos ujjazás vagy az hogy pisiléssel a spermiumok nagy része távozik e a férfi nemi szervből vagy hogy meddig életképesek a spermiumok vagy a spermába ülés (röhejes, úgy gondolnám esélytelen, de lehet hallani hogy valaki esküdözik igy lett terhes). Így ha történik valami akkor inkább a konkrét szitut kiirom es megkérdezem. Mert szerintem sok mindentől függ.

Az én manócskám pont termékeny időszakban volt, ezért is irtam azt is le mert az is befolyásolhatja. Plusz ugye az örök kérdés az előváladék. Ami most lehet hogy került a guminkra. Az nem olyan mintha gumi nélkül csináltuk volna?

2018. nov. 13. 13:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Kizárt,hogy ettől teherbe essen a barátnőd.Ne pörögjetek rajta ennyit,mert az égvilágon semmi értelme sincsen.

Sok butaság kering a neten,mert könnyebb valamilyen hazugságot gyártani,mint beismerni,hogy védekezés nélkül szexeltek a párok és teherbe esett a nő.

2018. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! 😊 én megnyugodtam, most következik manóka megnyugtatása.
2018. nov. 13. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!