Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy nem?

Bettina1994 kérdése:

Terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
2018.11.27.-én jött meg utoljára a menstruációm. Azóta semmi a decemberi már 14 napja késik. Vettem két digitális tesztet igaz két különböző márkát, elméletben mindkettő 25-ös érzékenységű. Tegnap reggel pozitív lett az egyik, ma meg már negatív a másik. tegnap óta egész napos hányinger kerülget és olyan mintha meg akarna jönni.

2019. jan. 9. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
És ezt mi honnan találjuk ki? Mondjuk el kellene menni orvoshoz és kiderül. 24 évesen lehetne ennyi eszed.
2019. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fals pozitív nem igazán szokott kijonni az csak akkor van ha a szervezetedbe van hcg. Szerintem menj el dokihoz mindenképpen ő már megtudja mondani babás vagy e.
2019. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél még 2 10es erősségűt. Csináld meg holnap reggel az egyiket.

Ilyenkor vafy doki,v ez.

2019. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudjuk?Menj el orvoshoz.
2019. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Soron kívül fogadott doki de Sajnos fals pozitív volt, a doki is értetlenül állt előtte mert megmutattam neki a teszteket. Uh semmit nem látott adott egy gyógyszert amitől majd megjön. Életemben nem láttam fals pozitív tesztről 🙁🙁🙁🙁🙁
2019. jan. 10. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!