Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után végig megjön...

Peteérés után végig megjön érzés mit jelent?

Figyelt kérdés
9én volt ovum, előtte lévő minden másnap voltunk együtt és 9én is. Azóta enyhe megjön érzésem van szinte minden nap. Akkor ez most mit jelent? Mi ez az érzés, szerdán lesz ovu után 1 héttel, kb akkor lesz beágyazódás ha sikerült, de mi ez a megjön érzés? Írjatok tapasztalatokat, volt e már valakinek ilyen, és baba lett e belőle, vagy hogy mi lehet ez.
2019. jan. 13. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy baba vagy nem ! Ezt nem lehet tudni előre !

Türelem türelem ! Várd ki a mensid napját ha nem jön meg akkor tesztelj !


Amúgy ahany ember annyi fele! Van aki érzi a beagyazodast! Én pl a világon semmit nem tapasztaltam belőle !


Amúgy meg ahogy nálam volt ;

Semmi fele megjön érzésem nem volt ! És azóta sincsen !

Egyszerűen nem jött meg és pozi lett a teszt !

Utána jött a mell fájdalom , és a has feszülés, de akkor már majdnem 1 hete volt pozi tesztem !

2019. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen baba nélkül többször is. Amikor meg baba volt, akkor csak pár nappal előtte jelentkezett. Ettől még neked jelezhet babát. De amit első írt, türelem, tünetekre sajnos nem igazán lehet alapozni, és simán produkálhatsz bármit, ha figyeled magad. Persze nehéz, mert az ember lánya kíváncsi, de ha van/lesz baba, tudja anélkül is a dolgát, hogy te tudnál róla :)
2019. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindegy.... regen olyan normalis valasz adok voltak...most meg mar bunkok vannak... Nem azt mondtam hogy biztos egybol zerhes vagyok csak nekem ovu utan ilyen erzesem nem volt meg, amikor az volt szurkalt a hasam stb, aztan elmult es kb 2 het mulva meg is jott. De elotte 1 hettel mar erezni szoktam a pms miatt.
2019. jan. 13. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok !


Mond már meg melyikünk válasza volt bunkó ?

Nem a válaszokkal van itt baj, mert sokszor sok esetben őszintét valaszolnak az emberek a kérdésekre vagy épp a saját tapasztalatokat osszák meg ! Az meg ha nem olyan mint amit épp a kérdező kérdez akkor kar rögtön bunkók a válaszát adok ?


Szerintem inkább a kérdések vetemedtek el egy kicsit ....


Figyelj , nem vagyunk gépek ... egyik ciklus ilyen , másik olyan !

Jobb lett volna ha azt írjuk hogy tuti most agyazodik be a baba ? Akkor tuti nem írtad volna hogy bunkók vagyunk !


Szerintem egyikünk sem volt bunkó !

2019. jan. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Akkor már rögtön bunkó válaszokat adunk **

Bocsi javít a telefon

2019. jan. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leszarom mar. Es nem azt vartam hogy azt irjatok...!!!
2019. jan. 14. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!