Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy ennyire nincs...

Normális, hogy ennyire nincs hasam? Nektek mekkora volt 21. hét körül?

Figyelt kérdés

Hol fér el a baba?Nem okoz neki problémát,hogy “belém van nyomorítva”?

[link]


2019. jan. 16. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

19.heti genetikan meg behorpadt a hasam, ahogy felfekudtem az asztalra, kb 25 hetesen kezdett el latahtova valni.


Vekony es magas testalkatom van.

2019. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Huu nem semmi! :)

Ilyen a genetikád, majd fog nőni! :) Van ismerősöm, akinek a végén is alig volt pocakja, neki még 30 hetesen sem látszott, mégis átlag súlyú babája született, szóval ne aggódj. De lehet, hogy óriási pocakod lesz még, nem lehet tudni.

Nekem minden babámmal korán látszódott és elég nagy volt már korán, pedig azért nem voltam túlsúlyos. :)

2019. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi!:) mindenki válasza nagyon hasznos.

11-es! Én is marha magas vagyok, 178 centi :D mellé 58 kiló,pedig eszek mindent,bármikor.

Az egyik ismerősöm még nálam is jóval vékonyabban kezdte a terhességét,mégis 12 hetesen nagyobb pocakja volt,mint nekem most.Érdekes...

2019. jan. 16. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!