Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztjeimet? Ez...

Megnéznétek a tesztjeimet? Ez normális így?

Figyelt kérdés

Alsó teszt a legrégebbi a felsőt pedig ma csináltam. Mintha halványodna? Mit tegyek?

[link]


2019. jan. 17. 10:07
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:

Nem kell a draga predictor!!


Vegyel facellet, mert te ugye a csik erosseget szeretned osszehasonlitani, en a helyedben 4db-ot minimum vennek (ugyse birom ki h 2 naponta tezsteljek), mindig elso vizeletet hasznalj, ugy lehet majd osszehasonlitani.

Ez tenyleg nem egy jo teszt, de erosodnie kellett volna ennek is...


Esetleg jelentkezz be vervetelre, az mondana meg a tutit!


Remelem nincs gond!

2019. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
Ugyis csak akkor tudsz biztosat, ha mar orvoshoz mesz. Van ott valami, amibol meg barmi lehet. Nekem is sokaig ilyen halvanyka volt, kb ket het kellett, hogy erosodjon valamit- kesobb kiderult, hogy megallt a fejlodesbe. Egy ismerosom viszont azt mondta, neki egesz terhessege alatt semmit sem erosodott, egeszseges babaja szuletett.
2019. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Facelle tesztet vegyél. Ez nekem csutka negatív lett pedig azóta 16 hetes terhes vagyok. A facelle és az expect majd le ugrott a csík meg egy gyógyszertáriról is.
2019. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagy aranyosak vagytok mindannyian! Kicsit megnyugtattatok, hogy nem jó minőségű a teszt. Holnap reggel tesztelek megint az ajánlott tesztek közül valamelyikkel! Viszont rákerestem és Facelle-t tényleg csak a Rossmannban tudok venni? Sajnos a közelünkben DM van. Tegnap kértem időpontot a nőgyógyászomhoz és jövőhét csütörtökre tudott adni. Remélem nem lesz baja a kis Csöppünknek..
2019. jan. 17. 12:37
 15/56 anonim ***** válasza:

Facelle a Rossman sajat markaja, igy csak ott tudod megvenni...


Gyogyszertari teszteket annyira nem ismerem, de azok dragak is, m a predictor... Talan a ket darabos Gabriel, ami meg megerheti, azt hiszem 1400Ft.

De a tescoban talalhato Romed is jo sztem, es olcso is, regen volt csak szeriahibas...


Nalunk a dm-ben nincs normalis teszt, csak a predictor...

2019. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok ! Örülök hogy megmosolyogtattalak kerdezo! Tényleg amit többiek írnak vagy predictor vagy facelle mindkettő klasszisokkal jobb nekem bárki bármit mond hiába pontoznak le a véleményem miatt

Az intimed nem jó minőség azt kész ! Ennyi !


Utánam meg a 10 -es válaszoló ugyan azt leírta mint én ... ot meg felpontoztak! (bocsi 10-es nem neked szól)

De érted érdekes , na mindegy 😂 !


Nekem a facelle-én már majd leugrott a csík amikor ezen a fajtan alig kivehető sejtés volt !

2019. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
13 vagyok. Még az x-epille is baváltt nekem.
2019. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

6-os: Én sem értem miért pontoztak le, én zöld pacsit nyomtam. :)

Azthiszem akkor marad a Predictor holnapra.

13-as: nekem az X-epil ma reggeli vizeletből, alig láthatóan - szinte negatív lett és gyorsan ugyanabból az edénykéből csináltam meg az Intimedet, amit feltöltöttem..

Ha jó erős lesz holnap a Preditorral a csíkom, akkor kicsit megnyugodhatok?

2019. jan. 17. 14:13
 19/56 anonim ***** válasza:
13# vagyok [link] Ezt vettem a gyógyszertárban. Ez is jó volt. Legalábbis nekem
2019. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Írd meg mindenképp mi lett a teszt eredménye
2019. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!