Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztjeimet? Ez...

Megnéznétek a tesztjeimet? Ez normális így?

Figyelt kérdés

Alsó teszt a legrégebbi a felsőt pedig ma csináltam. Mintha halványodna? Mit tegyek?

[link]


2019. jan. 17. 10:07
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

Én eljutottam oda tegnap este, hogy jobb elengedni az idegeskedést. Hogy miért mondom? Tegnap este erősebbet teszteltem mint reggel. Mintha erősebb is lett volna az az előtti délutáninál. Úgyhogy nálam ez a reggeli tesztelés nem jött be. :) valószínű fordítva vagyok összerakva. Arra is rájöttem, hogy a csík erőssége nem csak a hcg-től függ, ugyanannál a márkánál is erősebb/halványabb még a kontroll csík is, akkor a hcg csíktól mit várunk?!

Ráadásul az eddigi terhes tüneteim mellé ( hátfájás, enyhe alhasi görcs, puffadás, nagyobb mellbimbók, pityergés) társult még hogy ma éjszaka már ki kellett mennem pisilni és a cicim is elkezdett fájni este és ami rossz hogy a pityergést felváltotta a komoly sírás, amit a párom egy szokásos dolga váltotta ki, ami eddig még csak nem is zavart!

Úgyhogy utolsó, szerintem te is hagyj fel a teszteléssel, nem lesz jobb, próbáld elengedni és örülni hogy összejött, aztán ráérsz csalódott és összetört lenni ha úgy van később is. (Lekopogtam, ne legyen!) De addig csak boldogan hiszen ott van a pocakodban! :)

2019. jan. 19. 13:23
 52/56 anonim ***** válasza:
Kb én is ezen a szinten vagyok már én is. Rájöttem ha ez a baba velem akar maradni akkor itt marad ha nem akar , akkor vehetek én ezer tesztet is nem tehetek úgysem semmit. Azért majd írj mi van veletek ! Szorítok és minden jót kivánok neked! Remélem Szeptemberben babás fórumokon fogunk újra találkozni!!! :-)
2019. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
nagyon remélem !!! Kitartást, én is nagyon szurkolok értetek! <3 te hogy vagy egyébként? Láttam elég sok nap van még mire eljutsz a dokihoz.
2019. jan. 19. 15:39
 54/56 anonim ***** válasza:
Nekem továbbra is szurkál a pocim és fáj a derekam de ezenkivűl semmi komolyabb tünet. Privátban elküldöm a messenger elérhetőségemet ha gondolod!
2019. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült ebben a hónapban, kémiai terhesség volt. Tegnap megjött a menzeszem, voltunk kórházban is.
2019. jan. 21. 10:43
 56/56 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy így alakult, követtem a kérdésedet, szorítottam Neked. De a lényeg hogy túl vagy ezen a bizonytalanságon végre, és lehet tiszta lappal újra próbálkozni!☺ 40-es hozzászóló voltam.
2019. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!