Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztjeimet? Ez...

Megnéznétek a tesztjeimet? Ez normális így?

Figyelt kérdés

Alsó teszt a legrégebbi a felsőt pedig ma csináltam. Mintha halványodna? Mit tegyek?

[link]


2019. jan. 17. 10:07
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

[link]

Ez lenne a bizonyos délutáni teszt, jobb oldali a kontrol csík, bal oldali a terhességet jelző csík

[link]

Ez pedig a másnap reggeli, erős pozi.

2019. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ma reggelibol kene tesztelned es holnap, de inakbb azutan szinten reggelibol, ugyanazzal a markajau (nem erzekenysegu) teszttel, csak ennek lesz ertelme, ha vervetelre nem tudsz elmenni.


Nekem mult honapban volt nagyon lassan erosodo! csikom, nem az volt a kerdes, h pozitiv e, mint ahogy itt sem az a kerdes!

5+4en beindult a verzes, de kivanom, h neked happy end legyen, miota probalkoztok?

2019. jan. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:

40-es gratulálok a babához és sok egészséget és boldogságot kívánok!! :)


Ma reggel megint csináltam tesztet. Gyengébb, mint a tegnap délutáni, úgyhogy ez eldőlt. Meghülyülök.. nem tudom hogy mondjam meg páromnak. Mi a teendő ha elkezdek vérezni? Ügyeletre kell menni?

[link]

A jobb oldali a ma reggeli.

2019. jan. 18. 09:52
 44/56 anonim ***** válasza:
Igen. Menyj be az ügyeletre mond el, hogy van x db teszted kis mama vagy és elkezdtél vérezni. Addig el se menyj amíg meg nem néztek.
2019. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Meg ne add fel! Valoszinuleg baj van, de meg nem biztos!


En ketszer veteltem el eddig, leirom mi tortent...

Elsonel: 7+4en voltam, bementuk az ugyeletre, UH, osszeesett petezsak, bent is fogtak, mutet...

Masodiknal: felhivtam a magandokim, azt mondta, ha nagyon erosen verzek vs gorcsolok azonnal mennjek be a klinikara, de mivel csak 5+4 voltam egy erosebb menstruacio lett (en amugy is gorcsolos vagyok) es a magandokim ellenorizte, h kitisztultam e, vagy kell e mutet... szerencsere nem kellett, azt mondjak fiatal terhessegek sokszor kitisztulnak maguktol.


De igy latatlanban azt mondoom mennjetek be az ugyeletre, remelem nem kell muteten atesned!


De ha nem kezdesz el verezni, holnap is tezstelj predictorral! Nem biztos h minden veszve van!


Miota kesik?

2019. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:

Sajnálom ami történt!

Péntektől hétfőig nem vártam. Vasárnap lett az első halvány tesztem délutáni vizeletből. Szerintem olyan 5-6 nappal vagyok nemvárt után.

2019. jan. 18. 10:59
 47/56 anonim ***** válasza:

Én vagyok akit jól lepontoztak nem tudom már hányadik. Nekem sajnos ugyanez volt!!! Semmi nem segíthet már ilyenkor mert hiszen már gyengül azaz kifelé ürül a HCG. :(

Nagyon sajnálom tényleg én is így jártam :( én nem mentem orvoshoz ezzel mivel nincs mit tenni. Ez nem ugyanaz mint amikor már 6-7 stb hetes vki és elkezd vérezni élő embrió mellett.

Én megvartam amig megjott, az két nap volt.

2019. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Még azért reménykedek, sok fórumot olvastam és sok történetet, hogy még így is baba lett :)
2019. jan. 18. 12:54
 49/56 anonim ***** válasza:
Persze szorítok neked én is!!
2019. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett veled! Én vagyok aki hasonló cipőben jár mint te , csak én 4 napja várom a csodát !
2019. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!