Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek ilyen és lett...

Volt valakinek ilyen és lett belőle baba?

Figyelt kérdés
10.dpon negatív predictor early teszt. Lehet még baba? Csinálok még később is tesztet ha nem jön meg. Bár késik már 5napja. Ma kezdődőtt enyhe cicifájás és nyilallik a hasam is. Nagyon enyhén görcsöl néha, de csak lehet túlzottan figyelek amúgy meg sem érezném. Mit gondoltok?

2019. jan. 17. 16:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen. 6.év Én nem veszítem el a reményt mivel még nem próbálkoztunk mindennel. Még most találtunk egy normális dokit aki próbál tenni is valamit és nem csak elküld h "még fiatalok vagytok próbálkozzatok" hanem tényleg kezel is. 6 év 1 missed ab 1 maradék petevezetékkel én úgy gondolom vannak nálam "szerencsétlenebb" emberek is akiknek összejött és van még mit megpróbálni h nekünk is legyen babánk. Szóval köszönöm a válaszodat, de nem sokra mentem vele.
2019. jan. 20. 19:07
 12/12 anonim ***** válasza:
kérdező, megadnád a dokid nevét? privátban? köszi szépen.
2019. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!