Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív tesz 4 nap...

Halvány pozitív tesz 4 nap múlva sem erősödik. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Semmilyen tünetem sincs a derékfájáson és a menzesz kimaradásán kívül. A nem várt napján halvány pozitívat teszteltem. Ma ugyan az a teszt 4 nap késéssel ugyan olyan halvány. Ma voltam dokinál még nem csinált uh-t írt fel utrogestan kupot, mivel féléve volt egy missed ab-om. Félek újra baj van. Valakinek hasonló tapasztalat? Mi volt a későbbiekben?

2019. jan. 18. 11:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elso terhessegem missed ab lett, a teszt sokaig halvany volt, kb 10 nap mulva erosodott egy picit.

Ird meg majd, hogy mi lett, remelem nem lesz baj

2019. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom majd! 10 napom van még a kontrollig. Ha addig nem történik baj...
2019. jan. 19. 08:40
 13/17 A kérdező kommentje:
Ahogy megígértem válaszolok. Sajnos tegnap elkezdtem vérezni, ma reggel fogadott az orvosom csinált uh -ot a baba elment csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott. Egy hét múlva kontroll.
2019. jan. 21. 10:53
 14/17 anonim ***** válasza:
Sajnalom, ez volt a valoszinubb eshetoseg, emg ha nem is szabad negativan hozzaallni, decemberben ugyanez tortent velem is...
2019. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Fel a fejjel, ne keseredj el semmi esetre! Velem tavaly decemberben történt ez, márciusban már pozit teszteltem!

Sajnos ez gyakran előfordul, kitartás!

2019. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én már fel adtam. 38 éves vagyok van egy 3.5 éves fiam. Amikor féléves volt úgy döntöttünk szeretnénk kis tesót. Tavaly sikerült is de sajnos megállt a szíve 9 hetesen. Műszeresen kellett befejezni. Akkor a fogadott orvosom akinek már 10 éve a páciense voltam bennem felejtette a magzatot küret közben. 1 hónap után derült ez ki másik orvosnál mert a sajátomnak hiába mondtam rosszul vagyok azt mondta pszichésen beszélem csak be magamnak a fájdalmat. A többi orvos meg azt mondta csoda hogy élek....aztán most ez...új orvosom van tegnap 9 óráig nem volt hajlandó lejönni megvizsgálni amikor már 7 órától ott űltem szakadt szét mindenem és ömlött belőlem a vér...elgondolkodtam ...nekem itt van a fiam akit fel kell nevelenem. Nem kockáztatok többet az ilyen orvosi hozzáállás miatt.
2019. jan. 22. 07:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Oh ugy sajnalom :((
2019. jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!