Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy 9mmes vesekövem....

Van egy 9mmes vesekövem. Indulhat a babaprojekt?

Figyelt kérdés
A minap volt ultrahangon, ott vették észre. A kérdés az, hogy így vállalható terhesség? Vagy előbb tűnjön el es csak azután? Az uhs nem nagyon mondott semmit, és csak nov végén kell visszamenjek a belgyógyászhoz. Mivel 2 éve sikertelenül próbálkozunk és mindenkinél minden rendben a nődoku elküldött belgyógyászati kivizsgálásra. És csak nov végére jönnek meg az eredményeim. Amúgy ez okozhat olyan gyulladást vagy bármit amitől nem sikerül teherbe esni?

2018. okt. 26. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem az orvostól kérdezed? Ha azt mondjuk, hogy persze, simán jöhet a gyerek,akkor bevállaljátok? Közben a doki lehet az ellenkezőjét mondaná..

A másik pedig, hogy 2 éve nem jött, miből gondolod, hogy most majd pikk-pakk jön? Nem bántásból, de lehet a veseköved hatszor elfelejted a pozi tesztig.

2018. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bal vesémben volt egy 6 mm-es kő. Semmi bajt nem okozott, teherbeestem, simán kihordtam, megszültem a babát. Ennek 1 éve már. Azóta ellenőrizték a vesekövem és ott van még mindig változatlanul.semmi bajom tőle.
2018. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám be, mivel ha az a kő elmozdul, útnak indul, az kegyetlen nagy fájdalom, amihez ugye fájdalomcsillapító esetleg ha kórházba kerülsz infúzió, stb kell, ami a magzatnak nem tesz jót.
2018. okt. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!! Nekem most 5 vesekövem van!! A nagylányomat is vesekővel hordtam ki! Nála volt gond mert kapnom kellett egy vesekatétert (dupla J ) Úgy is szültem meg! Semmi baj nem volt! A kisebb lányommal is volt de vele egyszer sem voltam korházba sosem fájt a vesém! Most mielött bele vágtunk a baba projektbe, elmentem az Urologusomhoz hogy most mit csináljunk mivel 5 apró kövem van! Azt mondta semmit. Nem lesz semmi gond mert mivel rutinos vagyok a kövek kipisilésében ezek is kijönnek majd. Ha nem akkor sem okoz gondot! Most a 12. Hétben vagyok.
2018. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!