Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Rendszeresen élek nemi életet, óvszerrel és megszakítással védekezünk. 3 napja késik, lehetek terhes? Antibiotikuomot szedek, késhet amiatt is?
2019. jan. 24. 04:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

ha szerencsétlen pasinak még ki is kell húznia belőle a farkát a legjobb pillanat előtt


Azért ne ugorjunk neki rögtön a kérdezőnek, nekem volt olyan partnerem aki ragaszkodott a többszörös védekezéshez és megszakította az aktust, mert ő (igen a férfi) parázott jobban a következményektől.

2019. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nálunk is ez a helyzet, köszönöm a válaszokat.
2019. jan. 24. 14:54
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Puhapötsű kisfiúk azok, nem férfiak...
2019. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 khniki ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párom...hát nem volt jó érzés, mert azt sugallta a túlzott védekezés, hogy nem akar közös jövőt. Így is lett. Nem tudom, mennyi idősek vagytok, de én elgondolkodnék rajta, hogy van-e perspektíva ebben a kapcsolatban.
2019. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, a barátom 18, egyszerűen úgy vagyunk vele, hogy jobb az elővigyázatosság (akár a túlzott is), hogy semmiképp ne csússzon be baba. Nem egy nagymúltú kapcsolatról van szó egyébként.
2019. jan. 24. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!