Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek meg is terhes?

Lehetek meg is terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon fajnak a melleim legjobban a mellbimbom. Iszonyat erzekeny! Negativ teszt ellere lehet a terhesseg korai jele? 6 nap mulva nem varom a havim.
2019. jan. 26. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korán teszteltél! A nemvárt napján tesztelj, ha nem jött meg!
2019. jan. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom csak azt gondoltam

ha ennyire erzekeny a mellem akkor mat a tesztnek is mutatnia kene valamit.

2019. jan. 26. 00:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A mell érzékenység mástól is lehet, és nagyjából ilyenkor ágyazódik be, mire elkezdi termelni a szervezeted a hcg-t addigra kéne nem megjönnie. Valamint a menstruáció elmaradása a terhesség első jele, előtte kár bármit is beképzelni
2019. jan. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog,hogy azt gondoltad,hogy terhes vagy és már mutatni fogja a teszt is,de nekünk honnan kellene tudni,hogy az vagy -e?

Nyilván fogsz még később tesztelni és ki fog derülni.De a mellfájdalom az pms tünet is lehet.

2019. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet pozitiv teszted, a nem vart napjan tesztelj ujra.
2019. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elozo terhessegemnel

is ez volt az elso tunet azert mertem tesztelni.

2019. jan. 26. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna. Ugyanígy volt múlthónapban... 3-szor éreztem mellfájdalmat életemben, ebből 2-szer terhes voltam. Megvoltam győződve múlthónapban is, hogy terhes vagyok emiatt. De sajnos nem, pedig soha nem volt nekem a mellérzékenység menstruáció jele...
2019. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem se,annal inkabb az allando ehseg es a stresszes allapot. De mellerzekenysegem soha nem volt menzesz elott. Ha volt akkor terhes voltam. Meglatjuk lehet most "kivetel" lesz a mostani.
2019. jan. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!