Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az eselye,...

Szerintetek mennyi az eselye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Parommal mindig megszakitast alkalmazunk, de most pont ovu elott 1 nappal tortent, hogy elment es a vegenel huzta ki, tehat hogy azert eleg sok kerult belem. Tudom hogy a kicsitol is lehet, de eddig ha megszakitassal nem jott ossze a bebi, akkor most erre mennyi az esely?

Ovu elott 2 nappal is egyutt voltunk, akkor nem ment belem, es ovu napjan is egyutt voltunk. Tudom hogy akkor volt ovum, mert az a szokasos nyak jott ki.



2019. jan. 29. 17:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha akarsz bebit, minek megszakitani? :)

Amikor megismerkedtem a parommal, mi is megszakitassal "vedekeztunk", amig fel nem irattam fogamzasgatlot- nem lett belole baba. Sogornom nem is szedett sohasem fogamzasgatlot, sem ovszert nem hasznaltak, amig a megszakitasos modszert alkalmaztak, nem lett belole baba, de elso probalkozos alkalommal osszejott nekik. Vannak ilyen szerencsesek, mint mi, de azert egyetertek en is azzal, hogy ez nem vedekezes.

2019. jan. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!