Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik, nem tudom...

Piper333 kérdése:

Egy hete késik, nem tudom lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
Előző ciklusban nagyon érzékenyek voltak a melleim, a mostaniban nem azok. Viszont az alhasam érzem, mintha a méhem és környéke feszülne bő egy hete, de nem fáj. Mindig jo étvágyam volt, de most pár falattól is feszül a gyomrom. Tesztet 3-4 nap késésnél csináltam, negatív, időn túl halvány pozitiv. Merckformint szedek fél éve, ir miatt. Korábban pár napos késéssel pontos ciklusaim voltak, illetve egyszer tavaly egy 49 napos. Pár hónapja próbálkozunk, a ciklus 11 és 13. napján voltunk együtt. A testhőm változatlan, és a bővebb krémes, fehér folyás is. Szóval mással is megesett hogy a teszt később lett pozitiv, illetve fő tünet az alhasi feszülés volt és az étvágytalanság, haskorgással?

2019. febr. 3. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj holnap reggel egy tesztet, ha terhes vagy, annak már pozitívnak kell lennie.
2019. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, fogok csinálni, de lehet csak pár nap múlva, ha nem jön meg. Félek már a tesztektől én is :-)
2019. febr. 3. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ne,ne csinálj tesztet később.Felesleges,inkább írd ki még három egymást követő napon ugyanezt a kérdést és akkor majd kiderül,hogy az vagy -e.
2019. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :-) jó ötlet :-) csak az érdekelt hogy másnak ilyen tünetekkel mi a tapasztalata. kommentedből ítélve neked semmi :-)
2019. febr. 3. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha egy teszt pozitív, akármilyen halványan is, ott bizony baba van. Előfordul hogy olyan kevés még a HCG, hogy csak a teszt teljes letisztulása után látszik a vonal és ez néha időn túl van. Nálunk is ilyen volt az első teszt. Néztem....negatív. Majd elmentem zuhanyozni, mikor végeztem újra ránéztem és nem tudtam hogy bebeszélem magamnak vagy tényleg van egy csík. Most pedig itt fekszik mellettem a 9 hónapos kismanóm :).
2019. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt 😀 ma veszek teszteket, egyébként màr lassabb emésztés és émelygés is előjtört. Remélem hogy nem ciszta vagy valami hormonprobléma lesz.
2019. febr. 4. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!