Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz előtt 6 nappal...

Menszesz előtt 6 nappal negatív terhessegi teszt, valóban negatív?

Figyelt kérdés
Péntekre nem várom, ma csináltam predictor earlyvel egy (sajnos) negatív tesztet. Mondjuk delutani pisiből. Tiszta hülyének érzem magam, mert annyira biztos voltam benne, hogy baba van. Eddig 3 terhességem volt, ebből kettő sikeres, a legutolsó sajnos 8.heten elment. Szerintetek hihetek ennek a tesztnek? Volt már negatív utan pozi valakinek? A ket sikeres terhességem 4 nappal előbb tudtam tesztelni.

2019. febr. 3. 22:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Drukkolok én is! Hát kiváncsi leszek...
2019. febr. 4. 10:48
 12/17 A kérdező kommentje:
És igen. Kicsit beleőrűl az ember. Mi még egész jól jártunk ezzel a 8 héttel. Mar ebbe is kicsit belebetegedtünk, nem is tudom, hogy mi lett volna, ha idősebb lett volna a baba. Kitartást Nektek is! És kívánom, hogy ott legyen a pocaklakó! ;)
2019. febr. 4. 10:53
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem miért akadt ki az egyes. A predictor azt ígéri hogy menses előtt 6 nappal kimutatja a terhességet. Kérdező szerintem csinálj egyet a nemvárt napján inkább!
2019. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen az lesz. Addig is reménykedem. :)
2019. febr. 4. 11:07
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Elsőnél csak az elmaradt mensi után a 4.napon mutatta ki, előtte full negatív volt. Most a másodiknál az elmaradt napján csináltam délután és pozi lett. Ugyh meg ne csüggedj el...
2019. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jaj olyan jó ezt olvasni. :) azert majd megírom mi lett.
2019. febr. 4. 13:29
 17/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam megírom, hogy sajnos jót mutatott a teszt.
2019. febr. 5. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!