Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Két hete pont az ovum elött egy nappal vesztettem el a szüzességem a barátommal.Óvszerrel védekeztünk, nem volt semmi probléma vele.Rendesen fel lett téve, nem szakadt ki.Nagyon oda figyeltünk mindketten arra hogy ne csússzon le közben és az előváladékra is.Ma kellett volna megjönnie, de nem jött meg.Holnap szeretnék tesztet venni, ha ez addigra sem változna..Arra lennék kiváncsi, hogy mennyi esély van arra, hogy véletlen terhes lettem?Igazából nagyon félek ez miatt.

2019. febr. 7. 16:27
 1/6 khniki ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhes vagy.
2019. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi az esélye!

Inkább azért késhet, mert stresszelsz (h nem lettél e terhes) vagy magától a nemi élet elkezdésétől is lehet.

Nagyon helyes h felelősdlg teljesen éltek szexuális életet! Ne aggódj

2019. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sikerült kicsit megnyugodnom :)
2019. febr. 7. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A szexuális aktus, főleg az első simán összezavarja a mensit. Meg ahogy feljebb is írták, aggódsz hogy ne ess teherbe. Csinál egy tesztet akkor megnyugszol, de ha valóban rendesen védekeztetek akkor nem hinném hogy terhes vagy :)
2019. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy tesztet és negatív lett :) Köszönöm hogy segítettetek megnyugodni :)
2019. febr. 8. 07:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vigyaztok a jovoben is, akkor a kesobbiek soran sem lesz gond, csak nyugi. Bar ovszerrel is tortenhetnek balesetek, pl kiszakadhat, de erre nem sok esetben van pelda. Amugy valoban ne stresszelj mert az is kesleltelheti, ahogy most nem tortent "baj" a kesobbiek soran sem fog, ha ovatosak lesztek tovabbra is. :)
2019. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!