Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esés esélye csak...

Teherbe esés esélye csak félidőben lehetséges?

Figyelt kérdés

Barátnőm menstruacio után pár nappal esett teherbe . Olyat is halottam hogy menstruacio alatt esett valaki teherbe . Kinek milyen tapasztalata van ? Tényleg igaz vagy csak egy statisztika hogy pete érés csak 14.napon van ?

Mi is próbálkozunk már sajnos 5 hónapja semmi sikerrel most múlt el épp ma meg magyon picit barnás folyosón volt de együtt voltunk . Őszintén minden együtt lét után reménykedem nem csak 14. Napi együttlétre koncentrálunk . Kb. 2-3 napi rendszerességgel együtt vagyunk .

Szurkoljatok :) sok sikert mindenkinek .


2019. febr. 10. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, eleve nem minden nőnek 28 napos a ciklusa, másrészt, csúszhat a peteeres, es a kilökődés stb.
2019. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

CSAK a valószínüseg nagyobb félidöben, de bármelyik napon leheteséges.

Egy rokonom évekig szenvedett a teherbeeséssel, aztán valaki mondta nekik, hogy próbálják meg a menzesz alatt - és egyböl összejött

2019. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ciklus 5. napján jöttek össze ikrek
2019. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat . Akkor szurkolhatok most is hatha épp most csináltunk egy kis csodát vagy csodákat :)

8evvel fiatalabb testvérem szinte meg gyerekek és szinte elsőre sikerült nekik menyasszonya szinte dicsekedett nekem ezzel és hat biztos tudjatok mit érezhettem ... higy nekik elsőre mi meg már lassan 6honapja semmi ... de persze nem adjuk fel és tudom nem sok ez a 6 hónap . Mivel cisztás vagyok az orvos középre ha fel évig semmi akkor menjünk vissza hozzá. Remelem nem kell. Csak már babásan :)

2019. febr. 10. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha neked nem 28 napos a ciklusod akkor odabb csúsziknak a termékeny napjaid is.Nem működik minden női ciklus egyformán.
2019. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 khniki ***** válasza:
Használj ovulációs tesztet vagy hőmérőzzél, ha tudni szeretnéd, mikor vagy a legtermékenyebb. Én használtam ezeket a módszereket, és ezektől függetlenül együtt voltunk 2 naponta, de csak a 7. hónapban sikerült teherbe esnem. Nincs ebben semmi, tudja az a gyerek, mikor akar jönni. :)
2019. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 15. nap után volt ovum de hogy pontosan mikor azt én se tudom. 29-34 napos ciklusok mellett még is összejött a baba
2019. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 36 napos ciklusaim vannak és a 20-21. napon van peteérésem. A baba is ekkor fogant. Én ovulációs tesztet használtam, amikor pozitiv volt, akkor voltunk együtt.
2019. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, hisz ahogy írták, 28-tól eltérő ciklus esetén eleve nem középre esik az ovu. Nekem átlag 32, és mindkétszer a 18. nap volt a nyerő (korai ultrahangon látszott a méretből, hogy akkor foganhatott).
2019. febr. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!