Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogalmam nincs, de nagyon úgy...

Fogalmam nincs, de nagyon úgy érzem terhes vagyok. Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

Ha az utolsó menzeszemtől számolom kb 3 hetes lehetek,ha vagyok...

Igazából nagyon fura,az elmúlt 4-5 napban olyan dolgokat tapasztalok magamon amit meg soha..

Kb egy hete úgy éreztem mintha meg akarna jönni,dehát ez lehetetlen volt...ezért nem is tudtam hova tenni a dolgot de annyira nem foglalkoztam vele.

Aztán utána rá 2 napra elkezdett furcsán görcsölni a hasam,vagy nem is tudom,hogy fogalmazzak,ilyen érzésem meg sosem volt...

Azóta ez fennáll.

Ezen kívül azóta sos kajára rá sem tudok nézni,edeset eszem edessel kb reggeltől estig,meg is jegyeztek itthon,hogy elég érdekesek lettek az étkezési szokásaim.

Hiztam 3-4 kilót amit eddig lehetetlennek tartottam volna,úgyhogy ezt sem tudom hova rakni.

Az elmúlt héten rendkívül ingerlékeny voltam,amit párom is megjegyzett,hogy nem szoktam ilyen lenni.

Minden apró-cseprő dolgon idegeskedtem,vagy éppen rám jött a sírógörcs.

Tegnap kezdett el fájni valami brutális módon mindkét mellem,kb hozzájuk sem tudok érni...

Megfordult a fejemben a terhesség,de elég elképzelhetetlennek tartom,hogy ennyi idő után ilyen tüneteket produkáljak...

Szerintetek?

Köszönöm a normális válaszokat.



2019. febr. 17. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Holnap tesztelsz és megtudod.
2019. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Holnap tesztelj, bar a leg biztosabb a reggeli elso vizeletbol tesztelni, igy ha meg nem vetted meg akkor holnaputan reggel.
2019. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak,hogy pontosítsak,lehet elírtam utolsó menzeszem január 29.volt
2019. febr. 17. 22:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valoban terhes vagy, atlagos 28 napos ciklussal, kozepidei peteeressel , akkor az a terhesseg olyan korai, hogy kb eselytelen barmilyen terhestunetet erezni.
2019. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
35 napos ciklusaim vannak.
2019. febr. 17. 23:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt a terhesség.Ne vegyél tesztet mert ha terhes is vagy még nem mutatja ki.
2019. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ovut érzed.

2019. febr. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha meg 35 napos, akkor meg meginkabb lehetetlen erezni barmit. Az ember konnyen be tud tuneteket magyarazni maganak, ezt ne vedd sertesnek! Ha babat szeretnel, kivanom hogy legyen igazad es legy terhes, de amugy 35 naposnal a „ tuneteid“ eszlelesekor inkabb a kozepidei dolgokat erezheted/hetted.
2019. febr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom terhes vagy-e, de én félidőnél tartok, és most tartok 3 kg-s hízásnál, pedig a 10. héttől már félreérthetetlenül babapocakom volt. Cukroddal minden rendben???


(Egyébként nekem a 4. héten már brutál hányingerem volt, csak akkor még nem tudtam, miért.:) Szóval bármi lehetséges. Ha szeretnéd azt a babát, én szurkolok! ;))

2019. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En is felidotol ugy erzem, meg fog jonni, de attol tartok, csak kepzelodom. En 8 nap mulva fogok tesztelni
2019. febr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!