Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki enyhe...

Tapasztalt valaki enyhe alhasi fajdalmat peteerestol vegig? Lett baba?

Figyelt kérdés
Utalhat terhessegre? Meg korai tesztelni.
2019. febr. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 A kérdező kommentje:

Ez szuper, szepen erosodik 😍 tuneteid vannak?

Nekem folyton olyan erzesem van, hogy meg fog jonni, feszul es enyhen gorcsol az alhasam, neha ugy fajnak a melleim, hogy hozza sem lehet erni, de kb ennyi. Kivancsi vagyok, mi lesz ebbol :)

2019. febr. 27. 13:29
 22/70 paula5775 ***** válasza:
Szia köszi 🤗nálam is ugyan ezek a tünetek vannak meg éjszaka szinte alig alszok olyan ébernek érzem magam és nappal hát stresszes nek meg ugy erzem hogy egész nap csak aludnek de persze mikor le fekszem akkor meg nem tudók aludni 🤣
2019. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 paula5775 ***** válasza:
Szia hogy vagy? teszteltél e ?
2019. márc. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:
Szia, teszteltem egy negativat :( ma vagyok a ciklus 35. napjan, nem ertem, akkor miert nem jon meg, pedig mar szetfeszul a hasam
2019. márc. 1. 07:16
 25/70 paula5775 ***** válasza:
szia nagyon sajnálom ☹esteleg nem lehet hogy később volt ovulációd vagy a beágyazódás? fogalmam sincs az ilyesmiről nekem első gyerek lenne ha tényleg terhes vagyok meg most sem hiszem pedig már 5 tesztet csináltam de ugyan olyan érzésem van hogy meg fog jönni 😕sajnalom ne add fel hátha nem jon meg a menszid és pár nap mulva újra tesztelj hátha pozi lessz szorítok neked nagyon 🤗🤗
2019. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:

Koszonom, de ebbe a honapba mar feladtam :)

En mar voltam terhes, de nwm maradt meg, ugy hogy nekem is elso baba lenne. Fogalmam sincs, mikor lehetett ovum, osszevissza ciklusom van, ha nem jon meg majd tesztelek meg, de mar nem hiszem, hogy ez a honap sikeres volt :(

2019. márc. 1. 09:38
 27/70 paula5775 ***** válasza:
Nagyon sajnálom szivem szakad meg érted kívánom hogy sikerüljön ne add fel lehet pont akkor jön a baba amikor nem is várod 😘🤗
2019. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:
Koszi, aranyos vagy 😍 Nem adom fel, talan tulsagosan ragorcsoltem ebbe a honapba,de legkozelebb nem igy lesz. Van jo oldala is: csinaltathatok tetovalast 😁
2019. márc. 1. 14:03
 29/70 paula5775 ***** válasza:
Örülök neki hogy így állsz hozza 🤗 mi 7 hónapja próbálkozunk a babával mindig rá görcsöltem kerestem a jeleket magamon állandóan ezt a fórumot -böngésztem olvasgattam aztán ebben a hónapban úgy voltunk vele hogy most már el hagyjuk a baba témát meg beszéltük a párommal hogy most én is megyek vele külföldre dolgozni és meg több pénzünk lessz a lakást is meg jobban fel újítsuk megyünk nyaralni meg ilyenek de persze továbbra is akartuk a babát csak most szüneteltünk 😊 aztán végül most meg nem jött meg menszim és a tesztek is azt bizonyítják hogy babánk lessz és nagyon örülünk neki de azért én meg nem bízom el magam lehet hogy késik nekem is mivel a februári hónap csak 28 as volt lehet hogy pár nap és meg jön és ha tényleg így lessz nagyon magam alatt lennék de nem adom fel én sem esetleg én is be vállalok egy tetkót 😄😃
2019. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Olvastam miket írtatok. Miújság veletek? Vannak pozik? :) Hátha nekem is válaszoltok :) Én már tényleg nem értem az ovulációt. Múlt hét vas-szerdáig sok krémes folyás, azota elég száraz vagyok. De pénteken éreztem, hogy feszül az alhasam kissé. Illetve ma (hétfőn) fájdogál, tegnap meg a mellbimbóimhoz hozzá se tudtam érni. De nem lehet most az ovum, ha "száraz" vagyok.. sajnos a ciklusom változó, de kb 15e környékén jön meg, és a naptár péntekre írta az ovut, de akkor már száraz voltam 🤔 köszi előre is!
2019. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!