Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki enyhe...

Tapasztalt valaki enyhe alhasi fajdalmat peteerestol vegig? Lett baba?

Figyelt kérdés
Utalhat terhessegre? Meg korai tesztelni.
2019. febr. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
Paula nagyon sajnálom. De biztos ez? 🤔 még bármi lehet, nem? Hát nekem szerda este volt egy kis rózsaszínes folyásom, gondoltam másnap meg is jön (elv 15 körül kéne, de nem rendszeres). Aztán tegnap felébredtem, olyan érzésem volt, hogy tiszta vér vagyok megjött, de semmi. Azota sem... Úgyhogy nem tudom ez nálam mi volt, folyton megyek wcre várva aa mensit, mert olyan érzésem van. Hátha ez lesz még egy hétig én kikészülök, nagyon idegesítő...
2019. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 paula5775 ***** válasza:
hétfőn voltam ugye először orvosnál meg ecozot akkor volt egy kis barna folyásom azt mondta h 5 hetes vagyok és várják 10 napot pihenjek ha vérzésem lessz akkor menyek a sürgősségire és adnak utrogestant ma voltam 5 doktor vizsgált meg hüvelyi ultahangal azt írták a papiromba hogy 7/8 hetes vagyok és a petezsák 0,91 cm embrió nincs a tegnap és ma is egy folytaban barnazok és nem adtak gyogyszert sem semmit se csináltak annyit mondtak h 7 nap mulva menyek vissza hogy ürítsenek ki 😭😢😭😭💔 remélem hogy nálad baba van sok sikert kivanok kitartást!
2019. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
Hát az komoly, ha semmit se adnak... nagyon sajnálom :( akkor valószínű nem volt életképes, tudom most nehéz lehet :( irj majd, hogy mi lett! Nekem nem tudom, tesztet nem merek csinálni, egy héten belül kiderül :) csak olyan nehéz várni...
2019. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:
Jaj Paula, ugy sajnalom :(( Tudom mit erzel, oktoberben nekem is missed ab-om volt, azota csak most probalkoztunk eloszor. Ha barmiben tudok segiteni, tanacsot adni, irj kerlek. Legy eros, legkozelebb biztos sikerulni fog. Fel a fejjel!
2019. márc. 9. 10:45
 45/70 anonim ***** válasza:
Veled mi vaan kérdező? Megjött végül?
2019. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
Meg nem, de elkezdtem barnazni, ugyhogy ezmar jo jel :)
2019. márc. 9. 15:12
 47/70 anonim ***** válasza:
Akkor jó hosszú ciklusod lett. Jó jel a mensire? :) Én ma teszteltem negatív, pedig valahogy olyan furán éreztem, de még van pár nap, kiderül :) vagy megjön, vagy nem. Bár úgy vagyok már megjöhetne ha meg kell, mert napok óta pms tüneteim vannak, és már nagyon idegesítő, hogy négy napja na most jött meg, azt semmi...
2019. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 paula5775 ***** válasza:
Annyira retegek ettől az egésztől meg soha nem volt missed abom 😢😭 csak ha jobban erzed már magad akkor el mesélned hogy neked milyen volt ? mit csináltak? hogyan folyamodik le ? hogyan tudtad túl teni magad ? én már azt hiszem h depressziós leszek 😢😭 sajnalom hogy ilyesmin kellet át esned nem kívánom senkinek sem !! hétfőn megyek egy másik magán orvoshoz reménykedem azért meg de próbálok fel készülni mindenre ☹☹😔😔😢
2019. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
Nem kell felned, nem tart sokaig. En romaniai vagyok, itt kicsit maskent mukodnek a dolgok, nem altatnak, csak helyi erzestelenitot adnak (en mindent ereztem :( ). Ket napig voltam korhazba, elso nap megegyszer megneztek, hogy nott-e, de nem. El is kezdtem verezni, ugyhogy semmi remeny nem volt. A mutet max 15-20 percet tartott, aztan visszavittek a szalonba es bent tartottak masnap delig. Lelkileg feldolgozni kicsit tovabb tart, de az ido mindent megold. Nekem sokat segitett, hogy kibeszeszelhettem, leginkabb a ferjemnek, azt azonban tudnod kell, hogy ez a parodnak is ugyanugy faj. En csak a magam kis nyomoraval voltam elfoglalva, honapok mulva mondta, hogy benne is nyomot hagyott, de nem mutatta. Nem volt konnyu, voltak pillanatok, amikor azt hittem, tul vagyok rajta, aztan meglattam pl egy babakocsit es kitort belolem a siras. De mar jol vagyok :) Tenyleg nagyon-nagyon sajnalom, hogy neked is at kell elned, nem kivanom senkinek. Legkozelebb biztos sikerul, vigyazz magadra, es tudom, most mindent ertelmetlennek latsz, de meglatod, majd minden rendben lesz. Kitartast neked!
2019. márc. 10. 21:27
 50/70 paula5775 ***** válasza:
Köszönöm válaszod én is Romániai vagyok pontosabban Marosvásárhelyen lakom már most el szörnyülködöm azon ha belegondolok hogy milyen rossz volt a sürgősségin a nagy klinikán olyan rosszul bántak velem 😔 és meg pár nap és ugyan odda kel vissz a menem hogy nézzék meg hogy van valami változás 😔lelkileg nagyon meg visel igazad van a páromnak is ugyan úgy rossz sokszor el mondja hogy legyek erős és meletem van és lessz mindig bármi is történjen próbálok erős lenni miata és ha most tényleg nem sikerült akkor nem adom fel bízzon benn e hogy legközelebb sikerülni fog 😊nagyon hálás vagyok amiért el mondtad és hogy biztatsz nagyon sajnalom én is hogy veled is ez történt én esküszöm fel nem tudom fogni hogy mások hogyan tudnak ilyen könnyen el menni abortuszra 😔Kívánom hogy mi hamarabb jöjjön a babád sok kitartást és erőt 😘🤗🤗
2019. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!