Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki enyhe...

Tapasztalt valaki enyhe alhasi fajdalmat peteerestol vegig? Lett baba?

Figyelt kérdés
Utalhat terhessegre? Meg korai tesztelni.
2019. febr. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:
Szia! En nem kovetem az ovut, nem homerozok, csak egyutt vagyunk, amikor jolesik :) Valahogy biztos voltam benne, hogy most sikerul is, amint irtam, talan tul ragorcsoltem, de a 35. napon (penteken) negativ lett a teszt. A melleim majd leszakadnak mar, menzesz persze azota se, de most mar szinte biztos, hogy valami mas miatt kesik. Lehet csinalok a napokba meg egy tesztet, mert mar ideges vagyok :((
2019. márc. 4. 13:12
 32/70 anonim ***** válasza:
Hát én csak szeretném "érteni" a testem jelzéseit. Hát igen, nem gép vagyunk, sajnos lehet más miatt késik. De az is lehet, hogy későn volt ovud. Sőt valószínű, mert elvileg a lut.fázis fix 14 nap. Csak ha a folyást nézem akkor mult hét elején kellett lennie, mert csüt óta elég száraz vagyok. Meg nekem mimdig krémes, olyan tojásfehérjés nem szokott lenni. De a naptár szerint pénteken volt ovum, de elvileg az ovu után van szárazság... alhasi nyomás meg pénteken volt kicsi meg ma.... fene sem érti ezt...
2019. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 paula5775 ***** válasza:
sziasztok én ma voltam orvosnál 5 hetes vagyok sajnos szombaton volt egy kis nyálkás sötét piros folyásom a doki ki írt korai vetélésnek és 10 napig nem szabad csinaljak semmit se csak piheni 😕 remélem minden rendben lesz nagyon félek hogy el veszítem első babám lenne 😔 kedves kérdező te hogy vagy? remélem hogy babás vagy !! nagyon szorítok neked!! és kedves 2 ik az ovulációt én is meg érzem nekem is mindig előtte fehér folyásom van meg görcsöltet a hasam most visszont elég zavaros h mikor volt ovum januárban 30 napra let a menszim 26 ik és február 6 ik volt folyás fehér folyásom görcsölés az nap és 7-8 ik együt voltunk el is múlt a fehér folyás visszont 11 ik görcsöltem újra és az nap és 12-13 ik voltunk együtt szóval ez elége zavaros volt nagyon szorítok neked is h babás legyél sikerüljön 🤗🤗🤗
2019. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:

Nem, tuti nem vagyok babas, csinaltam reggel egy 10es tesztet, negativ. Csak azt nem ertem, akkor miert kesik ennyit, a vetelesem ota mar rendbe kellett volna jonnie a ciklusomnak :(

Paula, pihenj sokat es akkor nem lesz gond, legkozelebb az uh-n biztos lesz szivhang is :)

Kedves masik valaszolo, szoritok, hogy neked is osszejojjon, ovu ide vagy oda, mindegy is, mikor van, csak talalkozzon egy kisfickoval :))

2019. márc. 5. 07:34
 35/70 anonim ***** válasza:
Paula akkor pihenj sokat. Sok nő mensizik is, mégis megmarad, ha meg akar :) 10 nap nem a világ vége :) Kérdező olvastam hogy ki is maradhat a mensi, ha nincs ovu, meg lehet nekem se volt, azért van ez az össze vissza érzés. Na majd jó egy hét és kiderül mikor volt, ha volt ovum. De lehet később volt neked és amiatt késik... de nem baj új hónap új remény :)
2019. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:
En azon mar nem stresszelek, csak azon, hogy megjojjon vegre. Azt hiszem, ma este kibontok egy uveg vorosbort, hatha segit 😂
2019. márc. 5. 14:36
 37/70 anonim ***** válasza:
Hát igen. A legrosszabb várni, hogy miért nem jön meg, ha baba nincs, nekem is elég össze-vissza a ciklusom most, úgyhogy már sosem tudom mire számítsak. Korán jön, vagy későn, vagy időben, mikor kedve van :D múltkor 35 napos lett, előtte 23 :D írj majd hogy mi lett, megjött-e
2019. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
Na kérdező van fejlemény? Azért már vagy ez vagy az nálad időszerű Én most utána olvasgattam... mivel pénteken lett volna az ovum, de akkor már száraz voltam, nem valószínű, inkább h-k lehetett. Úgyhogy szerintem megint rövid lesz a ciklus, de egy hét és kiderül. Meg találtam a Jónás naptárt, hát sokan dicsérték, megnéztem, az pedig hétfőre tette... Érdekes dolgok ezek 🤔 egyébként két napja nagyon érzékeny a mellbimbóm, de hát pms is lehet, csak ilyen korán... 🤔😂
2019. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 paula5775 ***** válasza:
Köszönöm csajok sok sikert kivanok nektek Drukkolok 😍🤗🤗🤗
2019. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 paula5775 ***** válasza:
hogy vagytok csajok ?? én -rosszul sajnos hiába reménykedem vetélésem lessz meg szakad a szivem 😭😢😢💔
2019. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!