Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki enyhe...

Tapasztalt valaki enyhe alhasi fajdalmat peteerestol vegig? Lett baba?

Figyelt kérdés
Utalhat terhessegre? Meg korai tesztelni.
2019. febr. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 A kérdező kommentje:

Ezt en sem ertem, egyesek hogy tudnak abortuszra menni. A mutet alatt azzal vigasztaltam magam, hogy neki legalabb nem faj, nem el.

Mikor kell visszamenned? Ha atesel rajta, meglatod, egy ido utan megkonnyebbulsz. Nekem azt javasoltak, hogy 3 honapig ne essek teherbe. Ez ido alatt szedtem folsavat, igy gyorsabban eltelt az ido (3 dobozzal beszedtem es foghattunk is hozza :)) Most mar varjuk, hogy meglatogasson minket is a golya :D

Masik valaszolo, nalad van valami fejlemeny?

2019. márc. 12. 11:36
 52/70 anonim ***** válasza:

Szia! (A másik válaszoló vagyok) 😂

Paula kérdésénél láttam, hogy van szívverés! Úgyhogy az orvos tévedett nála! Nagyon szuper!

Nálam üegjött, még csak kicsit ugyan. Így jól gondoltam előbb volt pém, hétfőn vagy kedden lehetett.

De nem értem, hogy csapott így be a testem. Szerdán a rózsaszínes folyásra azt hittem beágyazódás, de így semmi nem volt. Egész szombatig megjön érzésem volt, előtte kijött a szokásos pattanásom, a viszketés, szombatra minden elmúlt. Teszteltem akkor negatív. Tegnap még néztem a mégszájam, fent van nagyon (pedig elvileg mensire lejön ugye) ma is fent van, meg a hőm se esett le, 36,9.

De megjött a semmiből, tünetek nélkül, így sajnos ez van... :(

Még örülök nem fárasztottam magam még egy teszttel... :(

Neked kérdező mi van? Barnázol vagy megjött? Vagy...? :)

2019. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 A kérdező kommentje:

Paula, tenyleg?? Ooo de szuper!

Nekem vasarnap megjott, mar orvoshoz akartam menni, de igy lefujva :) Igy most mar koncentralhatok erre a ciklusra, iszom a cicka teat es szedek baratcserje+folsav tabit es megfogadtam, hogy nem gorcsolok ra :)

2019. márc. 12. 13:47
 54/70 anonim ***** válasza:

Hát igen,nem a mi hónapunk volt... sebaj. Nen is voltam rágörcsölve én sem. Csak mikor jöttek össze vissza ezek a "tünetek".

De semmire se lehet alapozni, látod...

Persze, engedd el te is, majd akkor jön ;)

2019. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 paula5775 ***** válasza:
Sziasztok bizony igen már van szív veres ezért jo ha az ember hallgat az ösztöneire el mentem egy másik magán orvoshoz és minden rendben van hála a draga jo Istennek !! nektek csajok sok sikert kivanok ne adjatok fel kívánom hogy minél hamarabb érjen el hozzatok a Gólya 😘🤗🤗 legyszi ha majd össze pózit teszteltek írjatok meg jo úgy szorítok nektek kérem a jo Istent hogy sikerüljön!!! sok puszi és ölelés vigyázatok magatokra
2019. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:

Paula (másik vagyok 😂)

Nagyon örülök neked, a tiedhez is odaírtam.

Biztos mérges lennék azért az orvosra, hogy így megijesztett 🙄

De látod, feleslegesen aggódtál, még jó, hogy nem pont a sok stressztől lett baj!

Jöszi a drukkot, majd egyszer remélem csatolok pozit 😉

De jó lehetett hallgatni a pici szívét 😍😍

Vigyázz magadra, és me hallgass senkire, főleg haa csak stresszel téged! 😉

2019. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:

Csajok segítsetek (másik válaszoló vagyok 😂😂)

Ugye ma reggel megjött, legalábbis délbe akartam tampont cserélni de alig volt olyan, igy nem tettem újat, azóta semmi vér. Hőm napközben is 37 feletti (pihenés után)

Eszembe jutott van itthon egy intimed (25ös). Megcsináltam idegességembe 😂

Mintha láttam volna rajta valamit, de lehet csak a csík helye van ott... probáltam fényképezni, de azon szin nem látszik. Szerkesztettem a képet, ugy látszik egy vékony csík, de lehet az negánál is látszik?

Úgyhogy szerintem ez negatív. Viszont az aktus óta eltelt 15 nap, ennyi idő alatt biztosan nem csak derengene ott valami... (későbbi aktusból meg nem lehet, csak a két héttel ezelőtti hétfőiből...)

Ilyenkor már a nega az nega, ugye jól gondolom? 😊

2019. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:

Hat, ha 25-os teszt volt, nem is reggelibol csinaltad, latsz is valamit rajta... 😁

En sok tesztet csinaltam mar es a negativon abszolut semmi nem latszik. Ismeteld meg holnap, ha van valami akkor mar jobban kell latszania. Szoritok! :D

2019. márc. 13. 07:23
 59/70 A kérdező kommentje:
Pau, nagyon orulok neked! 😁 milyen jo, hogy elmentel masik orvoshoz! Boldog babavarast neked :)
2019. márc. 13. 07:41
 60/70 anonim ***** válasza:

Hát azóta nem jött meg eddig. De nincs tesztem...

De úgy gondolom, ennyi idő után a 25 is pozinak kellene lennie...

Valamit láttam (időn belül) de picit karcos ott (nem én karcoltam meg) és lehet csak az tűnt csíknak. Mert annyira halvány és vékonyka volt, fotozni se tudtam, alig látszott rajta (ha megszerkesztettem jobban látszott).

Én ezt inkább negának gondolnám.

De lehet ma veszek tesztet ha nem jön újra meg, ellövöm pár nap múlva.

Csak ugye annyi helyen olvastam már napokkal nemvárt előtt pozitív lett...

2019. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!