Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után nektek...

Kémiai terhesség után nektek hogy alakult a ciklusotok?

Figyelt kérdés

Éreztétek az ovut ugyanugy mint azelőtt illetve ha tudjatok mikor volt akkor ugyanazon a napon mint egy rendes ciklusban?

5 napot késett múlt hónapban es gyenge pozi tesztjeim voltak, amik halványodtak,, aztan megjött. Azota viszont a 19. ciklusnapomon vagyok es meg mindig nem volt sem tojasfeherjes nyakom, sem ovu fájdalom, semmi! Pedig mindig van, a 14-17. nap között. Most csak vagy folyós vagy ragacsos fehér “folyas”. ( de egészséges vagyok, nincs semmilyen fertozesem).

Ez általános jelenség kémiai terhesség után?



2019. febr. 19. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindket kemiaim utan volt peteeresem, legalabbis a tunetek megvoltak, most az hogy a tuszo meg is repedt azt csak ultrahangos megfigyelesel lehet biztosra mondani. Viszont mindket esettben az elso menstruaciom a megszokott 29-31 nap helyet kitolodott 34-35 napra.
2019. febr. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy kémiai terhességem volt, szintén egyre halványodó tesztekkel, 3 napos késést eredményezett. A következő hónapban megint terhes lettem, ekkor már minden oké volt, azóta rendben megszületett.
2019. febr. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!