Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mennyi időre estetek teherbe?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig szedtetek gyógyszert és utána mennyi időre lett baba? Kort is írjatok légyszíves. 😊

2019. febr. 21. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
10 év gyógyszerszedés után 2 hónap gumival, ezt követően az első ciklusban összejött :) 30 éves voltam.
2019. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Majdnem 3 evig szedtem, nem vartunk semennyit, azonnal osszejott. Aztan ahogy jott, ugy el is ment :( Eltelt 3 honap, most probalkozunk megint, az az erzesem, ismet osszejott :) 30 eves
2019. febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Huha de jó kommentek!

Akkor nem igaz, hogy a gyógyszer sterillé tesz.

7 év gyógyszer után fél éve semmi. 25 éves vagyok.

2019. febr. 24. 00:12
 14/14 anonim ***** válasza:
9 hónapig szedtem, a 10. levelet elfelejtettem elkezdeni a szünet után. Rögtön teherbe estem. Annyi, hogy 1 héttel később volt ovulációm, végig 1 héttel volt kisebb a baba. Gondolom ennyi idő alatt ürült ki a gyógyszer a szervezetből. 19 éves voltam.
2019. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!