Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az eselye...

Szerintetek mennyi az eselye hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Februar 15-en lefekudtem egy sraccal, az elso szexnel felhuzta a gumit 3-4perc utan viszont a masodiknal megszakitasos modszerrrel ‘’vedekeztunk’’ mert hamarabb elment mint gondolta.Idoben kivette ezutan ijedsegembe azonnal elmentem furodni

Mielott jonnenek a negativ kommentek felelossegteljes vagyok mert eddig mindig gumival szeretkeztem.

Holnap kene megjonnie, altalaba 30 napos a ciklusom

Ha esetleg nem jon meg holnap akkor megcsinalhatom tesztet hetfon vagy holnap?

Lehetoleg normalis valaszokat szeretnek!



2019. febr. 23. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély
2019. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Miután egyszer már elélvezett, és utána megint szexeltetek gumi nélkül, van rá esély, marad ilyenkor sperma, ami az előváladékkal távozik a hüvelyedbe.
2019. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Van esély a terhességre.Az az igazán felelősségteljes,aki mindig az.Te nem voltál,szóval most mehet az izgulás.Ez nem egy fog.gátló módszer,de annyi a szerencséd hogy nem nagy az esélye.
2019. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem jonne meg holnap reggel akkor megcsinalhatom a tesztet?
2019. febr. 23. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hetet szoktak várni ,szóval szerintem még pár napot várhatsz
2019. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aktustól számítva 2 hetet várj. A mensid stressztől is csúszhat.
2019. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazabol holnap kell megjonnie, csak beparaztattam sajat magam
2019. febr. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!