Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mielőtt a barátom megujjazott...

Mielőtt a barátom megujjazott kezet mosott, de míg jött vissza hozzám megigazította a nemiszervét, így kenődhetett az ujjára előváladék. Lehet nem kívánt terhesség ebből?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 15:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Igen, én is láttam korábban hasonló cikkeket, én nem hiszek benne, hogy ujjazástól bárki esett már teherbe, 38 éves vagyok, soha nem hallottam ilyet, az interneten meg mindent lehet olvasni.
2019. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%

nem is értem ha máshol utána olvastál és te állitod hogy terhes lehetsz ettöl is akkor miért kérdezed ?

De nyilván nem lettél terhes ennyitöl

2019. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

Azért ne legyünk már ennyire flegmák a Kérdezővel.


Igen, sok dologról fogalmunk sincs a férfi testről, de a férfiak sem tudnak sok dolgot a nőkről.


Kérdező, ne aggódj! Biztonságban vagy, nem kerülhetett rá előváladék :)

2019. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik belinkelt írás micsoda mértékadó forrásból származik. Ettől függetlenül tényleg nem nagy ötlet spermás kézzel megujjazni valakit.


Nem, nem lehetsz.


Amúgy ez nekem úgy, hogy a hüvelyben is elpusztulnak a kisfickók. Érdekes elgondolás.

2019. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hadd kérdezzem már meg azoktól, akik komolyan elhiszik, hogy a levegőn csak úgy hipp-hopp elhalnak a spermiumok...

hogy a lombik szerintük, hogy történik? A férfi miután leadja a mintát, hogy előkészítsék és megtermékenyítsék a párja petesejtjét, mi történik? Légüres teret képeznek körülötte vagy mi?

2019. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%
Kerdezo ha ennyire nagyon tapasztalt nogyogyasz vagy akkor miert teszel fel kerdest?
2019. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Rád is tüsszentett közben? Mert akkor igen.
2019. márc. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Előváladék csak akkor tartalmazhat spermiumot, ha előtte kb 12 órán belül történt ejakuláció. Akkor van esély, hogy felvesz valamennyit.

Az megint más kérdés, hogy levegőn nem sokáig maradnak életképesek.. de ez mind attól függ, hogy 1 liter előváladékot termelt, vagy 0.02 ml, gyakorlatilag maszatot.. mert az hamar kiszárad.

márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!