Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Habar semennyi eselyt nem...

Habar semennyi eselyt nem latok, szeretnem megkerdezni, csak azert, hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés

Honapok ota idoszakosan fajnak a mellein, egy honapja 1-1 kek eret latok a kulcscsontomtol a mellbimbomig. Ma a jobb mellemet kicsit nagyobbnak latom, kemenyebb is,de ez az elozo nehany honapban is jobban fajt, mint a masik. 25 napos ciklusaim voltak mostanaban, ovszerrel vedekezunk. A 15.napon volt a legtobb nyakom is. Ezen kivul semmi mentsruaciora utalo jelet nem erzek magamon.. nincsenek nagy pattanasaim (igaz, szedek rajuk gyogyszert mar 5 honapja,de eddig mindig kijöttek). Egesz ciklusom alatt 2000-3000mg C-vitamint szedtem+ kb kozepidotol elkezdtem Milgammat is szedni. Allitolag attol enyhebb gorcseim lesznek,de ki tudja meg.

A kovetkezo menstruaciom szerdan kene megjojjon. Ebben a honapban 8 napja, illetve az elozo menstruaciom utolso napjan voltam egyutt a baratommal, mindig ovszerrel vedekeztunk


2019. febr. 25. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
MI A KÉRDÉS?
2019. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer mellett max akkor eshetsz teherbe ha kifordítjátok a gumit és újra használjátok.
2019. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen nem tortent 😊 Akkor valoszinuleg a rengeteg C vitamin tolhatja majd a menstruaciot es hatasos a pattanas elleni gyógyszerem
2019. febr. 25. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy a rengeteg és felesleges C vitamin veseproblémákhoz vezethet? Vese vagy epe köves lehetsz tőle. Tényleg felesleges a sok C vitamin.. Amúgy meg ezek lehetnek a menstruáció tünetei is. Nekem is mindig ezek vannak a menstruáció előtt 2 héttel.
2019. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg voltam fazva es igy,hogy szedtem, nem jott ki annyira rajtam
2019. febr. 25. 23:21
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező! Mit szedsz a pattanásaidra? Örülnék, ha megírnád. Neked elmulasztotta őket, nem is jönnek ki újabbak?

Köszönöm.

2019. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Medinacot szedek ra, azelott kremeket kaptam a borgyogyasztol,de nem sokat hasznaltak. Ez a bogyo csodaszer😊
2019. febr. 26. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!