Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Terhes lehet a barátnőm? Félek.

Mindig védekeztünk aktus közben, és nem is mertem nagyon óvazer nélkül behatolni. De egyik este gondoltuk kipróbáljuk milyen, és behatoltam a hüvelybe, de nem teljesen mert meggondoltam magam és éreztem is benne hogy közel a csúcs, és miután kivettem, el is mentem rögtön a hasára, de ment egy kicsi közel a hüvelyéhez is. Nem néztem meg pontosan hogy bele ment e egy kicsi vagy nem, de meg voltam győződve róla, hogy nem és nem is gondoltunk semmi rosszra.

Viszont most így 3-4 nappal a történések után nagyon sokat kell pisilnie járni a barátnőmnek, és utánaolvastam hogy ez lehet a terhesség jele is. Mivan ha mégis ment bele egy kicsi? Nem tudom hogy ilyen korán jelentkezhet e a dolog vagy hogy egyáltalán történhetett e megtermékenyîtés ezidő alatt, de félek.

Ő mindig is olyan volt hogy sokat járt vizelni minden ok nélkül, hányós, és sokszor fáj a feje, de ezt a vizelési gyakoriságot még ő is megemlítette most nekem. Semmiféle más jelet nem találtam ami rá illene jelenleg, de ez aggaszt.

Ő nem gondol semmiféle terhességre, se különösebb okra. A menstruációja kb 1 hét múlva kell hogy megjöjjön és addig megöl az ideg hogy mi lehet.

Lehet e okom aggodalomra, vagy nem?

(Nem szeretnék kioktatást, hogy felelőtlenség volt, stb mert tisztában vagyok vele köszönöm:) )

18/f

febr. 26. 22:09  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem ez kamu, olyan gagyin fogalmazol.

Tök mindegy, hogy belementél-e vagy sem, gumi nélkül bizony lehet terhes a barátnőd, DE két hétig semmi tünete nem lesz, akkor már lehet tesztet csinálni és kiderül, hogy mi a helyzet.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont febr. 26. 22:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem kamu:)

# 2/10Időpont febr. 26. 22:15 Privát üzenet
Lehet terhes. Ez majd akkor fog kiderülni, hogyha nem jön meg a menstruációja.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont febr. 26. 22:41 Privát üzenet

Lehet terhes, az is lehet, hogy felfázott, sokat ivott, vagy ki tudja?

Majd kiderül 2-3 hét múlva!

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont febr. 26. 22:48 Privát üzenet

Simán lehet terhes,ahhoz elég egy kis előváladék is,nem kell elsülni sem.

Ha több napot késik a menzesze,akkor kezdhettek gyanakodni. Addig kár ezen rágódni. Főleg neki. A stressz miatt is késhet,aztan majd totál baparáztok.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont febr. 27. 06:46 Privát üzenet
Jaddy nevű felhasználó válasza:

Kb. 5 nap múlva Predictor early teszttel kiderülhet, reggeli vizeletből. DM-ben, rossmannban kapható, 1200ft körül van. A gyakori pisilés ilyen korán nem jelentkezik. Nyugi!

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont febr. 27. 07:28 Privát üzenet
De ha ráizgul témára a barátnőd, akkor meg azért nem fog megjönni neki, úgyhogy ne stesszeljetek, ha megesett, már megesett, ha nem, akkor meg nem, ezzel most ezen a ponton semmit nem tudtok kezdeni, mint vártok.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont febr. 27. 09:16 Privát üzenet

Akkor kellett volna félni,mikor védekezés nélkül dugtad be neki.

Most már késő,a rinyálás nem segít semmin.30ezer fölött van az abortusz,kezdjetek el rá gyűjteni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont febr. 27. 09:48 Privát üzenet
Az, hogy sokat pisil, SEMMIT nem jelent még... Vagyis jelenthet, de terhességet egészbiztosan nem. A gyakori pisilés nem 3-4 nappal az aktus után jelentkezik, hanem jóval később. Még be sem ágyazódik ennyi idő alatt a baba. Viszont az esély természetesen megvan rá, és is csak azt tudom mondani, hogy ha késik, teszteljetek.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont febr. 27. 12:50 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Amellett vagyok én is, hogy rendszeres tesztet kell végezni egy pár hétig. Ha mégsem sikerült elkerülni akkor azon már külön kell gondolkodni, hogy mi legyen a magzattal.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont márc. 14. 14:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma lenne a nem várt (28 napos ciklusaim vannak, órára pontos általában, kivéve múlt hónapban, ott 24 napra jött meg). Lehetek terhes? Félek tesztet csinálni, nem szeretnék ismét csalódni.
Terhes tünet? Lehetséges? Félek tesztelni.
Az egy csikon kívül láttok rajta valamit? Félek hogy terhes lehetek.
Félek, ennyitől lehetek terhes?
Terhes lehetek? Nagyon félek (? )
Menstruáció, félek mégis terhes leszek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!