Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet a barátnőm? Félek.

Terhes lehet a barátnőm? Félek.

Figyelt kérdés

Mindig védekeztünk aktus közben, és nem is mertem nagyon óvazer nélkül behatolni. De egyik este gondoltuk kipróbáljuk milyen, és behatoltam a hüvelybe, de nem teljesen mert meggondoltam magam és éreztem is benne hogy közel a csúcs, és miután kivettem, el is mentem rögtön a hasára, de ment egy kicsi közel a hüvelyéhez is. Nem néztem meg pontosan hogy bele ment e egy kicsi vagy nem, de meg voltam győződve róla, hogy nem és nem is gondoltunk semmi rosszra.

Viszont most így 3-4 nappal a történések után nagyon sokat kell pisilnie járni a barátnőmnek, és utánaolvastam hogy ez lehet a terhesség jele is. Mivan ha mégis ment bele egy kicsi? Nem tudom hogy ilyen korán jelentkezhet e a dolog vagy hogy egyáltalán történhetett e megtermékenyîtés ezidő alatt, de félek.

Ő mindig is olyan volt hogy sokat járt vizelni minden ok nélkül, hányós, és sokszor fáj a feje, de ezt a vizelési gyakoriságot még ő is megemlítette most nekem. Semmiféle más jelet nem találtam ami rá illene jelenleg, de ez aggaszt.

Ő nem gondol semmiféle terhességre, se különösebb okra. A menstruációja kb 1 hét múlva kell hogy megjöjjön és addig megöl az ideg hogy mi lehet.

Lehet e okom aggodalomra, vagy nem?

(Nem szeretnék kioktatást, hogy felelőtlenség volt, stb mert tisztában vagyok vele köszönöm:) )

18/f



2019. febr. 26. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez kamu, olyan gagyin fogalmazol.

Tök mindegy, hogy belementél-e vagy sem, gumi nélkül bizony lehet terhes a barátnőd, DE két hétig semmi tünete nem lesz, akkor már lehet tesztet csinálni és kiderül, hogy mi a helyzet.

2019. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu:)
2019. febr. 26. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Lehet terhes. Ez majd akkor fog kiderülni, hogyha nem jön meg a menstruációja.
2019. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Lehet terhes, az is lehet, hogy felfázott, sokat ivott, vagy ki tudja?

Majd kiderül 2-3 hét múlva!

2019. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Simán lehet terhes,ahhoz elég egy kis előváladék is,nem kell elsülni sem.

Ha több napot késik a menzesze,akkor kezdhettek gyanakodni. Addig kár ezen rágódni. Főleg neki. A stressz miatt is késhet,aztan majd totál baparáztok.

2019. febr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Kb. 5 nap múlva Predictor early teszttel kiderülhet, reggeli vizeletből. DM-ben, rossmannban kapható, 1200ft körül van. A gyakori pisilés ilyen korán nem jelentkezik. Nyugi!
2019. febr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
De ha ráizgul témára a barátnőd, akkor meg azért nem fog megjönni neki, úgyhogy ne stesszeljetek, ha megesett, már megesett, ha nem, akkor meg nem, ezzel most ezen a ponton semmit nem tudtok kezdeni, mint vártok.
2019. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

Akkor kellett volna félni,mikor védekezés nélkül dugtad be neki.

Most már késő,a rinyálás nem segít semmin.30ezer fölött van az abortusz,kezdjetek el rá gyűjteni.

2019. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy sokat pisil, SEMMIT nem jelent még... Vagyis jelenthet, de terhességet egészbiztosan nem. A gyakori pisilés nem 3-4 nappal az aktus után jelentkezik, hanem jóval később. Még be sem ágyazódik ennyi idő alatt a baba. Viszont az esély természetesen megvan rá, és is csak azt tudom mondani, hogy ha késik, teszteljetek.
2019. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Amellett vagyok én is, hogy rendszeres tesztet kell végezni egy pár hétig. Ha mégsem sikerült elkerülni akkor azon már külön kell gondolkodni, hogy mi legyen a magzattal.
2019. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!