Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet a barátnőm? Félek.

Terhes lehet a barátnőm? Félek.

Figyelt kérdés

Mindig védekeztünk aktus közben, és nem is mertem nagyon óvazer nélkül behatolni. De egyik este gondoltuk kipróbáljuk milyen, és behatoltam a hüvelybe, de nem teljesen mert meggondoltam magam és éreztem is benne hogy közel a csúcs, és miután kivettem, el is mentem rögtön a hasára, de ment egy kicsi közel a hüvelyéhez is. Nem néztem meg pontosan hogy bele ment e egy kicsi vagy nem, de meg voltam győződve róla, hogy nem és nem is gondoltunk semmi rosszra.

Viszont most így 3-4 nappal a történések után nagyon sokat kell pisilnie járni a barátnőmnek, és utánaolvastam hogy ez lehet a terhesség jele is. Mivan ha mégis ment bele egy kicsi? Nem tudom hogy ilyen korán jelentkezhet e a dolog vagy hogy egyáltalán történhetett e megtermékenyîtés ezidő alatt, de félek.

Ő mindig is olyan volt hogy sokat járt vizelni minden ok nélkül, hányós, és sokszor fáj a feje, de ezt a vizelési gyakoriságot még ő is megemlítette most nekem. Semmiféle más jelet nem találtam ami rá illene jelenleg, de ez aggaszt.

Ő nem gondol semmiféle terhességre, se különösebb okra. A menstruációja kb 1 hét múlva kell hogy megjöjjön és addig megöl az ideg hogy mi lehet.

Lehet e okom aggodalomra, vagy nem?

(Nem szeretnék kioktatást, hogy felelőtlenség volt, stb mert tisztában vagyok vele köszönöm:) )

18/f



2019. febr. 26. 22:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem kamu, sajnos ekkora gyökér vagy. Remélem, nem lett terhes a nőd
2022. nov. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!