Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudni az ovut? Többi lent.

Honnan tudni az ovut? Többi lent.

Figyelt kérdés
Régen is sokszor volt sűrű, fehér krémes folyásom, pár honapja pedig rendszeresen közép ídőtájt. Ez mind normális, de majdnem egy hétig tart, így fogalmam sincs, melyik nap lehet az ovuláció. Tojásfehéres nem igazán fordul elő. Ti honnan tudjátok? :)

2019. febr. 27. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én ovutesztbol és homerozesbol tudtam. Második teherbeeses előtt csak pár ovutesztbol, nekem kB jó ha 2x volt életemben ilyen tojásfehérje szerű folyasom,azok se teherbeeses ciklusaiban.
2019. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nálam se volt igazán tojásfehérje inkább a két átmenet között volt és összejött a baba :) inkább az LH teszt segített
2019. febr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 momoka 2002 ***** válasza:
79%
Homerozesbol. Ovu elott inkabb vizesebb folyekonyabbnak kene lenni ha nem is tojasfeherjes, utanna szarazabb kremesebb.
2019. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hát igen érdekes mert 3-4 napig sok és krémes. Nem tudom akkor lehet előtte van vagy utána vagy akár közbe 😂

Hőmérőzni nem tudok, mindig máskor kelek. Na majd ovu tesztet kipróbálom.

2019. febr. 28. 08:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Na én már tényleg nem értem. Lehet kipróbálom az ovutesztet. Múlt hét vas-szerdáig sok krémes folyás, azota elég száraz vagyok. De pénteken éreztem, hogy feszül az alhasam kissé. Illetve ma (hétfőn) fájdogál, tegnap meg a mellbimbóimhoz hozzá se tudtam érni. De nem lehet most az ovum, ha "száraz" vagyok.. sajnos a ciklusom változó, de kb 15e környékén jön meg.
2019. márc. 4. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Én hőmérőztem, mert ingyen van, és nekem kényelmesebb is volt, mint ovutesztelni. De nekem mindig egyértelmű tojásfejérje-szerű folyásom is van az ovuláció előtti két (ritkán három) napban. Teljesen átlátszó és nagyon nyúlós. Mondjuk ez nem azt jelenti, hogy egész nap ilyen, hanem napi 1-2 "adag" jön belőle, leginkább kakilás után.

Utána az ovuláció napján pedig száraz vagyok. Fehér krémes, nem nyúlós folyásom a ciklus elején és végén szokott lenni.

2019. márc. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! 😊 sajnos hőmérőzés nem jó, mindig máskor kelek. Nekem olyan nyúlós nem igazán van. Inkább krémes van mindig, csak van, hogy több. De ha utána szárazságnak kell lennie, akkor tuti előbb volt, nem pénteken, hanem h-sz között valahol... meg tegnap volt egy ki rózsaszínes folyásom, valószínű megjön mostanában, akkor lehet nem is volt ovu, mert túl rövid lesz a ciklus....
2019. márc. 7. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!